Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság mindenki ismer...

Manapság mindenki ismer mindenkit? -. -

Figyelt kérdés

Csakmert pl belemegyek az egyik közösségi oldalon az ismerőseimbe,aztán az ő ismerőseibe,és látom,hogy van neki Pesti,Debreceni,meg még sorolhatnám.Jó oké ha mondjuk egy lenne az annyira nemis érdekelne,csak szúrja a szemem,hogy mindig azt látom,hogy az ország másik feléből is van ismerőse.Vagy ezek csak jelölgetik egymást a mégtöbb ismerősöm legyen szlogennel?:D

azért kérdezem,mert kollégista leszek jövő évtől,de ahogy látom már előre a leendő ismerőseimet...


2010. febr. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy borsodi kis faluban lakom, mégis vannak nagyon jó barátaim többek között Debrecenben, Pesten és Balatonföldváron is. Miért olyan furcsa? A távolságok miatt ritkábban találkozunk, de attól még nagyon jóban vagyunk.
2010. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Rengetegen vannak, akiknek az a becenevük, hogy "jelölj be", és sok hülye be is jelöli őket... De ettől függetlenül én zalaiként még ismerhetek egy szegedit, nem?
2010. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig bejelölnek mindenféle emberek, akiket nem ismerek, olyankor megkérdezem tőlük privátban, hogy honnan ismernek, és kaptam már olyan választ, hogy sehonnan, csak azt akarják, hogy több ismerősük legyen. Sose szoktam visszaigazolni azt, akit nem ismerek. Nem tudom, mire jó ez a "legyen minél több ismerősöm" dolog, én nem érzem magam kevesebbnek azért, mert 50 ismerősöm van, akiket tényleg ismerek is, nem csak úgy bejelöltem őket.
2010. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ismerhetne egy pesti egy debrecenit?Képzeld én szegedi vagyok mégis vannak ismerősiem NewYork-ból...
2010. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!