Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért divat manapság mindenkit...

Miért divat manapság mindenkit lesznobozni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
nem tudok ilyen divatról.
2010. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert buták az emberek. Én pl kutyás körökben mozgot, ott azok a sznobok akik felelősségteljesen választanak kutyák, aki törzskönyves és jó tápokat vesznek nekik! Kevés embernek ma esze az a baj...
2010. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, én mostanában csak azt hallom, hogy ez sznob, az sznob. Sznob az orvos, sznob az, aki teniszezni jár, sznob az, aki felveszi a férje nevét, ha előtt "Dr." van, és az is sznob, aki megvesz egy márkás ruhadarabot.
2010. jan. 22. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

ennek nagyrésze egyszerűen irigység, aki nem tudja megengedni magának, hogy rendszeresen teniszezzen, márkás dolgokat vegyen, jó borokat igyon, operába járjon satöbbi, az lesznobozza azt, aki ezeket megteheti.

persze párszor alapja is van a bor, opera, golf (tenisz szerintem csak régebben), ruhaneműk, autók tipikusan olyan dolgok, amikkel villogni lehet és pénzt fitogtatni, ilyen esetben jogos a sznobozás, de ma már tényleg a szimpla igényességet is lesznobozzák.

2010. jan. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bede már kimondta a fatvát a sznobozásra, úgyhogy nem sokáig lesz divat:


[link]

2010. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a link jó. :)
2010. jan. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!