Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ki tegyem? Mert...

Szerintetek ki tegyem? Mert ott lenne a helye a napiszar.com-on.

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta,hogy felrakok valakit.Aki tényleg megérdemelné,hogy oda kerüljön.

Annyit kell róla tudni,hogy egy igazi gyökér a srác.De ez látszik az iwiwes képein,és azok címén is.De ami a leggázabb,hogy évek óta együtt van egy csajjal,akit csak az nem dugott meg,aki nem akart.A gyereknek már ezerszer szóltak,hogy vigyázzon a lánnyal,de ő mindenkit elküld,mert,hogy az ő "szerelme nem olyan".Aztán fél Tata a gyereken mosolyog,ha meglátják az utcán őket.Volt olyan srác,aki meg is csapta egyszer a lányka miatt.A gyereknek mégis akkora az arca,hogy az valami hihetetlen.

Az ilyenből a napiszaron "celebet" csinálnának...

És mielőtt megkérdezitek,igen,nekem is volt közöm a csajhoz,csak én akkor még ezeket nem tudtam...aztán felvilágosítottak.A csaj az olyan amilyen,kicsit könnyűvérű.Ez még oké is(már amennyire,és már akinek),de a srác egy nagyképű,beképzelt,szánalmas kis emberke,akinek maximum képzeletbeli barátai vannak.

Nah,hát ezért szeretném én őt feltenni,csak annyira friss még a dolog(pár hónapja voltam együtt a csajjal),hogy tuti rá jönnének,hogy én vagyok mögötte.

Szerintetek???

Idáig mindneki azt mondta,hogy tegyem fel,sőt olyan is volt,aki küldött is be képet róla,de valamiért nem került ki.Pedig elég lenne csak az iwiwes adatlapot megnézni...


2010. febr. 10. 20:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Basszus!Én tatai vok,és elég sok ismerősöm van.Szerintem tudom,hogy kiről van szó,vagyis inkább csak sejtem.Hasonló történetet én is hallottam,és ha egyről beszélünk,akkor az a gyerek tényleg egy szar! :)))

Tata azért kis város...mennek a pletykák :)

Ennél nagyobb lejáratás nem kell neki.


Együttérzek veled,mert hasonló cipőben én is jártam,és én is az akkori csajom "hirtelen felbukkant" barátjára haragudtam.

Ugyanakkor egyetértek az előttem szólóval is,tényleg NE sülyedj le az ő szintjükre!!!Ha egy emberről beszélünk,akkor úgy van ahogy mondod,rengetegen tudják már!!

2010. febr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

00:42!

Hát ha a kis B.M.-re gondolsz,vagy a faszijára,a görcs M.A.-ra akkor igen,ők azok.

De mindegy.Inkább koncentrálok egy új kapcsolatra,reméljük abban nem derül ki semmi utólag :)


Köszönöm az eddigi válaszokat!Amire kiváncsi voltam,megtudtam.

2010. febr. 11. 01:17
 13/15 anonim válasza:

Hát ha az A=Attila,akkor szerintem egyről beszélünk,bár a vezeténevét nem tudom :)

De igazad van,tedd túl magad rajta.Az élet már úgyis megbüntette őket(egymással).

Sok sikert!

üdv

2010. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ok!

Mégegyszer köszi!


Lezártam ezt a kérdést!

2010. febr. 11. 07:53
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
de akkor a csajt is tedd fel :D Igy kerek a történet.
2010. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!