Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ki tegyem? Mert...

Szerintetek ki tegyem? Mert ott lenne a helye a napiszar.com-on.

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta,hogy felrakok valakit.Aki tényleg megérdemelné,hogy oda kerüljön.

Annyit kell róla tudni,hogy egy igazi gyökér a srác.De ez látszik az iwiwes képein,és azok címén is.De ami a leggázabb,hogy évek óta együtt van egy csajjal,akit csak az nem dugott meg,aki nem akart.A gyereknek már ezerszer szóltak,hogy vigyázzon a lánnyal,de ő mindenkit elküld,mert,hogy az ő "szerelme nem olyan".Aztán fél Tata a gyereken mosolyog,ha meglátják az utcán őket.Volt olyan srác,aki meg is csapta egyszer a lányka miatt.A gyereknek mégis akkora az arca,hogy az valami hihetetlen.

Az ilyenből a napiszaron "celebet" csinálnának...

És mielőtt megkérdezitek,igen,nekem is volt közöm a csajhoz,csak én akkor még ezeket nem tudtam...aztán felvilágosítottak.A csaj az olyan amilyen,kicsit könnyűvérű.Ez még oké is(már amennyire,és már akinek),de a srác egy nagyképű,beképzelt,szánalmas kis emberke,akinek maximum képzeletbeli barátai vannak.

Nah,hát ezért szeretném én őt feltenni,csak annyira friss még a dolog(pár hónapja voltam együtt a csajjal),hogy tuti rá jönnének,hogy én vagyok mögötte.

Szerintetek???

Idáig mindneki azt mondta,hogy tegyem fel,sőt olyan is volt,aki küldött is be képet róla,de valamiért nem került ki.Pedig elég lenne csak az iwiwes adatlapot megnézni...


2010. febr. 10. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lelkiismereted engedi akkor tedd ki...
2010. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
küldd be!és majd szólj ha kintvolt.
2010. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már marhára mindegy! :D Éppen egy olyan oldalon kérdezted meg, hogy kitedd-e amit naponta legalább annyian látogatnak mint a napiszart! :D
2010. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
92%
alap hogy kirakod az ilyen férgek megérdemlik hogy egy jót röhögjön rajtuk több millió ember x)
2010. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. febr. 10. 22:25
 6/15 A kérdező kommentje:

21:13!

Ez nem is hülyeség! :)

Bemásolom ide a nevét,aztán aki akarja,röhögjön rajta :D

2010. febr. 10. 22:29
 7/15 A kérdező kommentje:

Bár az ilyen "férfiak megszégyenítőjének" inkább egy verés kellene.Állítólag a csaj egy volt szeretője,elmondta neki,hogy párszor együtt voltak.De ezt nem érdekelte,sőt talán nem is hitte el,erre az a gyerek megcsapta tavaly ősz környékén :) De ennek tök mindegy.Akinek nincs bőr a képén,annak nem is sülhet le...Ráadásul a csaj attól még ugyanolyan ribanc maradt.Bárkit képes manipulálni,sajnos engem is tudott.De könyörgöm,nekem szóltak,és én véget is vetettem a kapcsolatnak,immár kb 3-4 hónapja.Bennem volt ennyi!

Mégegyszer köszi az eddigi válaszokat!

2010. febr. 10. 22:42
 8/15 A kérdező kommentje:

Jah és ami még poén,hallottam egy olyan "sorstársról",akinak az anyja már a menyének fogadta a csajt,annyit járt hozzájuk...amig a csicska párja meg dolgozott :)))

Aztán szerencsétlen anyukának nem lett menye,mert a ribanc kidobta a gyereket,miután kihasználta,főleg lelkileg.Az a srác is kikészült tőle.

2010. febr. 10. 22:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol ezzel a gyerekkel?

Pontosabban miért zavar téged, hogy ilyen csaja van?


Egyáltalán mi közöd van hozzá?

Neked ez jó, vagy a csajába vagy szerelmes?


De jobbat mondok, szerinted ezek után, mennyire fogja őt érdekelni, hogy kint van a napiszaron?

Hiszen - ahogy mondtad - most is mindenki kiröhögi.


Miért zavarna, ha rájönne?


De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem NE!

Nem kéne lesüllyednem se az ő, se a napiszar szintjére, megmutathatnád, hogy Te legalább egy kicsit különb vagy ezeknél. Bár Te tudod hová akarsz tartozni...


Szerintem az egész napiszar a kommentelőkkel, a fentlévőkkel, a szerkesztőkkel és a beküldőkkel együtt szánalom. Aki erre pazarolja az idejét és ez jelent neki örömöt annak nem szívesen lennék a helyében. Őszintén mondom.

2010. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, értem, tehát a csajra vagy pipa, hogy mindenkit (Téged is) kihasznál és hülyít.

ÉS akkor miért a párját, a fiút, akarod szivatni?

Tedd fel a csajt!

2010. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!