Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a Máúnika...

Miért van az hogy a Máúnika show-ban Budapest nevét ki lehet mondani de mikor bármyely más település nevét mondanák kisípolják?

Figyelt kérdés
Ma sikerült megnéznem eme remekbeszabott tartalmas msort.Műsor közbe észrevettem h mikor a szereplő arról beszélt h amíg BP-en laktak addig semmi probléma de mióta leköltöztek.....és itt jött a síp.A következő sztoiba szintén mikor arról beszélt a pali h feljött pestre és a pesti nők elcsavarták az eszét de mióta hazaköltözött....és megint jött a síp?Szóval ha BP-et ki lehet mondani a többi település nevét vajon miért nem?
2010. febr. 3. 20:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyeség az hogy azért mert akkor a faluban mndenki tudná.Ha benne van a műsorban akkor a faluból úgy is látja valaki.És ott meg mindenki ismer mindenkit arcról.De amikor nekem haverom benne volt akkor Miskolc nevét is kisípolták.Pedig azért 180ezer emberből nem hiszem h mindenki ismeri.
2010. febr. 4. 20:05
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert nem akarják egyik falunak/városnak a hírnevét sem csorbítani ezekkel a díszpéldányokkal :) Bp-en meg 23 kerület van, nem derül ki, melyiknek a nívóját emelik/emelték jelenlétükkel. nyilván, ha mondanának kerületet azt is kisípolnák :P:)
2010. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%

Elég durva rész.

Bocs az OFFÉRT.

http://www.youtube.com/watch?v=sPZFX8mmgTs

2010. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!