Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a Máúnika...

Miért van az hogy a Máúnika show-ban Budapest nevét ki lehet mondani de mikor bármyely más település nevét mondanák kisípolják?

Figyelt kérdés
Ma sikerült megnéznem eme remekbeszabott tartalmas msort.Műsor közbe észrevettem h mikor a szereplő arról beszélt h amíg BP-en laktak addig semmi probléma de mióta leköltöztek.....és itt jött a síp.A következő sztoiba szintén mikor arról beszélt a pali h feljött pestre és a pesti nők elcsavarták az eszét de mióta hazaköltözött....és megint jött a síp?Szóval ha BP-et ki lehet mondani a többi település nevét vajon miért nem?
2010. febr. 3. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
mert pesten 2milliónak laknak, sííííp-ban meg 400-an, így ott mindenki megtalálná őket/vagy ők kérték külön/
2010. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert Bp-en rengetegen laknak, máshol (pl megyeszékhelyen) max csak "sokan", de pl Sajópüspökibe meg annyira kevesen, hogy szinte olyan, mintha az illető vezetéknevét mondták volna ki :D
2010. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Persze arcról egy árva helybéli nem ismeri fel őket...
2010. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem,hogy a nagyobb városokat sem sípolják ki.
2010. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont én is meghallottam és ezen gondolkoztam:D
2010. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt max a helyiek lehetnek érintettek, ki mást érdekelnének ezek az emberek. Szerintem egy kisebb település esetén azért van ez, mert nem akarnak nagypolitikát csinálni ezekből a "mélyen emberi" és személyes ügyekből...
2010. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
tanúvédelmi program:)
2010. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét esetben azért, mert Budapest egy régebbi lakcím, vagy csak egy kirándulás célpontja, míg a "síp" a személyek jelenlegi lakhelye.
2010. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Vagy mert Budapesten ha belegondolsz minden kerületnek van saját önkormányzata "szinte külön város". Azzal hogy annyit mondanak h BP. akkor még mindig van 23 kerület tehát még kb se tudod megmondani hogy hol lakhat.
2010. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, miért kell kisípolni, hiszen aki bemegy a Máunika-sóba, arról Sííípban mindenki tudni fog.


A mi falunkból is bement egy csaj a barátjával (a téma valami "megcsaltalak, de még mindig szeretlek"-jellegű hülyeség volt). A csaj töredelmesen bevallotta, hogy végigment rajta egész Síííp, de kérte, hogy a srác bocsásson meg neki. Az meg persze kijelentette, hogy ő egy ekkora k*val nem foglalkozik többet.


Ez már volt vagy hat-hét éve, de Síííp-ban még mindenki Bettike k*rválkodásáról beszél...


Szóval szerintem ha névvel-arccal vállalod a Máunika-sóut, akkor a lakhely már ugyanmindegy...

2010. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!