Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Török, Orosz vagy Francia?

Török, Orosz vagy Francia?

Figyelt kérdés
melyik országban milyen a kultúra, milyenek az emberek, hol jobb a megélhetés ? mennyire fogadják be a külföldieket ? milyen szokásaik vannak ?

2014. dec. 3. 20:07
 1/2 A kérdező kommentje:
meg akinek esetleg van tapasztalata mert volt/élt kint, annak megköszönném ha tudna írni az ottani mindennapi életről ! :)
2014. dec. 3. 20:10
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Isztambulban élek, itt nagyon szeretik a külföldieket, a magyarokat meg főleg, a három közül a nyelvel is itt lesz szerintem a legkevesebb gondod (nem könnyű nyelv, de a franciáknál es az orosznál biztos könnyebb), a kultúra kissé más, de ha nem akarod elhitetni velük, hogy nincs jobb a sértésnél, akkor szerintem nem lesz gond, meg lehet őket szokni, én nagyon jól érzem magam köztük. Megélhetés szempontjából, Oroszországnál jobb (nem kevés orosz vendégmunkás él itt) Franciaországnál talán abban az esetben előnyösebb, hogy itt egy bevándorló is elérheti azt az életszínvonalat amit egy helyi (persze a letelepedés, franciáknál egyszerűbb, a legnehezebb meg az oroszoknál.
2014. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!