Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha arra ébrednét...

Mit tennétek, ha arra ébrednétek, hogy mindenki meghülyült körülöttetek, és csak ti vagytok normálisak?

Figyelt kérdés
Elmennétek az orvoshoz a problémával? dehát ő is meghülyült...
2010. jan. 24. 22:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit eddig. Szepen mennek dolgozni, esatobbi. Mert ezen mar tulvagyunk, egy ket ritka kiveteltol eltekintve mindenki meghulyult korulottem. :P
2010. jan. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én a 4-6 villamoson mindig ezt érzem. Kicsit ijesztő.
2010. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én így is mindig arra ébredek. :D Járok dilidokihoz, de ő is váltig állítja, hogy normális vagyok! Biztos azért, mert ő is meghülyült?... :D

Amúgy mindig a többség számít normálisnak. Ezért vagyok én nem normális. Ha a körülöttem lévő agymosott népség összes IQ-ját összetennénk, még akkor sem érné el egy molylepke szintjét. Hmm, én talán elérem egyedül. :) Nem értem én a világot, de nem baj, mert ők meg azt nem értik, hogy mit nem értek... Ez így szép. :D

2010. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nekem is a hülyék paradicsoma c.film jutott eszembe!!haláli!
2010. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Türelmes lennék mindenkivel és vigyáznék, nehogy rájöjjenek: én vagyok az egyetlen normális...
2010. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azon kellene elgondolkodni, hogyha mindenki hülye, csak te nem, akkor lehet, hogy nem a többiekben van a hiba...
2010. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt azért nem árt észben tartani, hogy ezt, mint fikciót vetettem fel...
2010. jan. 25. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!