Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha arra ébrednét...

Mit tennétek, ha arra ébrednétek, hogy mindenki meghülyült körülöttetek, és csak ti vagytok normálisak?

Figyelt kérdés
Elmennétek az orvoshoz a problémával? dehát ő is meghülyült...
2010. jan. 24. 22:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha én volnék a kivétel, eléggé meredek volna az én esetemet normálisnak nevezni...
2010. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a hülye és nem mindenki más?
2010. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Akkor neked kell dokihoz menni, mert veled van baj.

Persze az is lehet, hogy tényleg mindenki bedurrant, de akkor is neked kell alkalmazkodni a többséghez.

Vagy szerre elkezded kinyírni mind és akkor a végén csak egy maradhat. Ez ez lehet ,hogy Te vagy Dánkenmeklód.

Brájen

2010. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

A norma én vagyok!

Norma Jean

2010. jan. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Micsoda kérdés.... amikor elolvastam egy pillanatra fölmerült bennem, h mindenki meghülyült körülöttem :) Eléggé unatkozhatsz, igazam van ?! :)
2010. jan. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
nekem meg az jutott az eszembe, hogy ha mindenki meghülyült, akkor az ittlévők mindegyike úgyszintén. ezekben a válaszokban ugyanúgy nem bízhatsz mint az elmedokiban :)
2010. jan. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Bezárkóznék a szobámba és elhitetném magammal, hogy a külvilág nem létezik :D
2010. jan. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Na akkor tenném le a füvet, és megváárnám amíg kimegy a hatása
2010. jan. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Elkezdeném irtani a kisebbséget szisztematikusan. Az oké hogy a sündőrök alapból IQ-nuku agyatlan szobanövény népség, de legalább nem tudnának tenni ellene semmit.
2010. jan. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából nem unatkozok, csak kíváncsi voltam ki mire asszociál.. :)
2010. jan. 25. 05:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!