Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aranyhal vagyok! Várom a...

Aranyhal vagyok! Várom a három kívánságodat! Miket kívánnál?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 12:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

1. meggyógyuljon az Apukám

2. találjam meg az Igazit

3. mindig legyen annyi pénzem, amennyire épp szükségem van

2010. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
1.legyek világhírű
2010. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

"Kismalac: Senkit sem tudok megölni, tehát magamat sem."

Akkor minden kívánságot sem tudsz teljesíteni. nem is vagy te aranyhal.


"A saját varázslataimat vissza is tudom csinálni, tehát a követ felemelni sem volt nehéz. :) "

Nem nyert. Ha felemelted a követ, máris nem volt felemelhetetlen. Pedig a 2. kívánság az volt, hogy az legyen (a jövőben is). Tehát a 2.-at akkor nem teljesítetted.

;)

2010. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Hány aranyhallal találkoztál rajtam kívül? ;)


Mindenütt vannak szabályok, még a kívánságteljesítő ágazatban is! :) Az élet a legfőbb érték, amihez mindenkinek joga van. Nem vehetem el senkitől. Ezt már ikra korunkban megtanítják nekünk.


A kő a kívánság teljesülésének pillanatában felemelhetetlen volt. :) Később változott felemelhetővé, általam. Ha egy másik aranyhal köve lett volna, nem tudtam volna felemelni... Az csak neki sikerülhetett volna.

2010. jan. 23. 14:51
 25/39 anonim ***** válasza:

Legyek olyan erős, hogy világuralomra tudjak törni:D

A péniszemmel egy síkban a bal és jobb lábamra is nőjön 1-1 extra pénisz ugyan olyan képességekkel mint ami most van.

25 éves koromtól ne öregedjek tovább és (mivel olyan erős vagyok h mások nem bírnak) csak én tudnám majd magamat megölni.


Ezek önző kérésnek tűnnek, de egyébként ha teljesülne, akkor mint főgóré összehívnák mindenféle profi tudóst, szakembert, bölcseket stb akik kitalálnak egy olyan rendszert amiben mindenki boldogan élhet és nem is tesszük tönkre a természetet:)

2010. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Nem teljesült!!! VAN MONDANIVALÓD????!
2010. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

"Hány aranyhallal találkoztál rajtam kívül? ;)"

Tele van veletek a tó. :D


"Mindenütt vannak szabályok, még a kívánságteljesítő ágazatban is! :) Az élet a legfőbb érték, amihez mindenkinek joga van. Nem vehetem el senkitől. Ezt már ikra korunkban megtanítják nekünk."

Jaj mán. Nem kell a félrebeszéd. :)


"A kő a kívánság teljesülésének pillanatában felemelhetetlen volt. :) Később változott felemelhetővé, általam."

Épp ez a baj. A kérésem az volt, hogy később se változzon meg az állapot. De megváltozott, tehát a 2. kérésem nem valósult meg. ;)

2010. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Telhetetlen népség... A hal az uszonyát nyújtja, de nektek a kopoltyúja is kell!


Nem azonnal teljesülnek a kívánságok, csak szépen, fokozatosan.


A három péniszű úriember arcára kíváncsi lennék, amikor egyik reggel arra ébred, hogy valóra vált az álma... :)


Azt hiszem, most indulok a Bahamákra!

2010. jan. 24. 11:46
 29/39 anonim válasza:
100%

Ha nem csinálsz akárhány kívánságot akkor:

1. Legyen egy nagy asztalom

2. Legyen egy bárdom

3. te legyél az asztalon

2010. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:

1. egy srác aki nem a testemet hanem a lelkemet szereti

2. ne váljanak el a szüleim(állandóan veszekednek :\ )

3. egy biztos jövőt Magyarországnak mivel nagyon szeretem a magyar nyelvvel együtt :) ♥

Köszönöm Halacska (Ł) =)

2010. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!