Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aranyhal vagyok! Várom a...

Aranyhal vagyok! Várom a három kívánságodat! Miket kívánnál?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 12:52
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Úgy látom, a pénz nem is annyira fontos nektek! :) Ennek igazán örülök, mivel aranyhalként már sok emberrel találkoztam, akik pont azt kívánták a legjobban, ami a legártalmasabb volt nekik...


Ezeket a kívánságokat boldogan teljesítem! Tapasztalni fogjátok magatok is, hogy valóra válik majd. :)


(Ha esetleg bármi zavar lenne a kívánságok valóra válásában, akkor valószínű, hogy a trópusokon belefutottam egy nagyra nőtt cápába. De akkor se adjátok fel, mert a kezdő lökést megkaptátok, a többi csak rajtatok múlik!)

2010. jan. 23. 13:26
 12/39 anonim ***** válasza:
48%

1.) A világ legyen egységes nyelvében, vallásában, hogy ne legyen több konfliktus.


2.) A vezetők, vezetőkhöz méltó módon, a közösség érdekeit helyezzek előtérbe a sajátjaik helyett, hogy mind a műszaki, mind a gazdasági, mind az életszínvonal beli fejlődés gyors, és állandó legyen.


3.)Teljes mértékben térjünk át a korszerű megújuló energiaforrásokon alapuló energia szolgáltatásra. És a városokban is legyen több, és jobban gondozott zöld terület.


Én feláldozom az aranyhal szabadságát a közjó érdekében.

2010. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
59%

Én meg az agresszív kismalac vagyok, szóval rácsesztél de nagyon! :)


1. Dögölj meg.

2. (Menni fog a második? Hehe. :) ) Készíts egy akkora követ, amit senki nem tud sem most, sem a jövőben felemelni.

3. Emeld fel.


:)

2010. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

1) bármennyit kívánhassak és teljesítsd mindegyiket. :D


1) egészség

2) boldogság

3) sok pénz


+1 legyen egy Nike Sprint Sister cipőm,mert most sehol nem találok. :( :D

2010. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:

Egy és utolsó legyen egy kívánsággépem ami minden kívánságom at teljesíti amit belemondok!


És legyél szabad. Ez a kívánság! :)

2010. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

1. szülessek 40 évvel hamarabb, Amerikába

2. sikerüljön az összes tervem

3. legyen boldog minden gyerek, minden állat és minden felnőtt, aki megérdemli.

2010. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Én szerenyén leszek, mert nekem csak egy van. Az lenne a kívánságom, hogy ÉN legyek az aranyhal, hogy a jövőben minden kívánságomat teljesíthessem! Hehehe
2010. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Kismalac: Senkit sem tudok megölni, tehát magamat sem.


A saját varázslataimat vissza is tudom csinálni, tehát a követ felemelni sem volt nehéz. :)


Ami a szabadságomat illeti, ezt már megkaptam, rögtön az elsőtől, tehát többé nem vagyok köteles kívánságokat teljesíteni, csak ha én is akarom. :) Szóval nyugodtan kívánjatok hármat! :)

2010. jan. 23. 13:54
 19/39 A kérdező kommentje:
A mindenkívánságteljesülős kívánságok sem működnek. Sajnálom, mindenkinek csak 3 van. Ha nem tetszik, forduljatok a fogyasztóvédelemhez! :)
2010. jan. 23. 13:57
 20/39 anonim ***** válasza:

1. Legyen munkahelyem.

2. A testemen lévő "hibák" javítása.


3. Megtaláljam életem szerelmét. (viszont ha az első kettő teljesül akkor magam is megtalálhatom a párom.

tehát akkor a 3. a lopós, verkedős, gyilkolós nem napon barnult emberek eltávolítása egy távoli bolygóra.

2010. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!