Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért posztolgat mindenki...

Miért posztolgat mindenki orrba-szájba verseket a fészbúkon, ami után aztán kihív másokat is, hogy ők is ezt tegyék?

Figyelt kérdés

#vers #fészbúk.
2014. szept. 2. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miert posztolgat barmit is. Nincs is facem. Barati kapcsolataim vannak.
2014. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tyű de jó vagy. lehetek én is a barátod?:)...........................................................................
2014. szept. 2. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Én is épp tegnap oltottam le egy csomó embert, miután vagy 10-en szólítottak fel, hogy posztoljak verset.

Minekutána ha mindenki kérésének egyesével akarnék eleget tenni, akkor egész nap versekkel pakolászhatnám tele a falamat, ezért én udvariasan, de annál határozottabban jeleztem, hogy én ebből kimaradok, megszakítom a "láncot", és pont.

2014. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, itt a probléma tényleg az, hogy én egyre sem tudnám azt mondani hirtelen, hogy nagy kedvenc versem, másrészt van, akit már sokadszorra kérnek fel, harmadrészt meg az alapkérdés: miért van most ez az egész? vmi jótékonysági felhívás vagy mi?
2014. szept. 2. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy játék ami egy kis műveltséget is adhatna pár embernek akik esetleg elolvasnák a kiírt verseket. Talán azok akiket kihívnak és verset keres, szintén művelődik egy kicsit. A gond az, hogy van 200 ismerősöd abból 40-et kihívnak mások, és mind Radnóti- Nem tudhatom versét rakja ki. Mintha nem létezne más vers a világon. Nem kell nyafogni érte, hamarosan ennek is vége lesz..
2014. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem azzal van a bajom, hogy mindenki ugyanazt rakja ki, hanem azzal, hogy mindenki rommápakolja a falát mindenféle verssel. Lol.

Rakná ki a sajátját. Az nem zavarna. Más tollával villogni nem villogás...

2014. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, mért kéne minden egyes kihívó miatt új verset posztolni. Nekem az összes ismerősöm 1 db-ot posztolt, ha többen jelölték, mindet betagelte. A lényege, hogy művelődjön az ember, szerintem értelmesebb, mint az összes eddigi Facebook kihívás, vagy mint a küldd tovább 20 embernek dolog. de az igaz, hogy mindenki általános iskolás kori dolgokat posztol ki. Én azért elolvasgattam sokat.
2014. szept. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!