Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kívánsz boldog szülinapo...

Miért kívánsz boldog szülinapot fészbukon egy olyannak, akinek nem köszönsz az utcán?

Figyelt kérdés

Nemrég szülinapom volt, és kb. 150-en írtak a fészbuk üzenőfalamra. Ez még oké is lenne, de több olyan volt köztük, akik alig ismernek, ha szembejönnek az utcán nem is köszönne némelyik. 150-ből kb. 10, aki valójában tudja, hogy akkor van szülinapom.

Miért jó ez? Én abszolút képmutatásnak érzem.

Én csak annak a néhány embernek írok, akiről fészbuk nélkül is tudom, hogy mikor van a szülinapja.


2012. aug. 21. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben törölném magam még ma. Minek vesztegeted az idődet?
2012. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én olyannak nem szoktam írni facebookon, meg amúgy is annak szoktam cska, aki nekem is írt (mindig felírom). Én nem várom el, hogy mindenki fejből tudja a szülinapom, mert én sem bírom megjegyezni csak max. 4-5 embernek tudom.
2012. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, van tippem. :)
2012. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mit csináljon az ember, ha nagyon unatkozik, nincs mit tennie, és meglátja, h vkinek születésnapja van épp azon a napon? :D Lehet valakinek ezzel örömet szerez és neki semmibe sem kerül :)

Egyébként nem szoktam felköszönteni senki olyat, akit nem ismerek, vagy nem kedvelek, csak a barátaimnak és közeli ismerőseimnek írok, viszont ha nekem írnak, akkor azt megköszönöm ^^

2012. aug. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálják, hogy örüljél. Meg mert úgy érzik így illik. De tedd ki ezt a kérdést az üzenőfaladra, és jövőre már sokkal kevesebb köszöntést fogsz kapni, nyugi. Egyszer a szülinapomon kellett valami hivatali ügyet intéznem, és nekem jól esett, tök aranyos volt az ügyintézőtől, hogy mosolyogva boldog szülinapot kívánt. Sosem látott az előtt, csak látta a személyimben, hogy aznap volt a jeles esemény.:D Én nem szoktam nézni facebook-on a szülinapokat, de van aki igen. Hadd nézze, hadd köszöntgessen ha jól érzi magát tőle. Szerintem nem ártó szándékkal teszik. Ha az igazán fontos emberekkel tudjátok egymás szülinapját, akkor rejtsd el az adataid. Így effektíve reklámozva van a szülinapod, hiszen aznap ki van emelve.
2012. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyesek reggelente azzal kezdik, hogy megnézik, az 1000 ismerősük közül kinek van szülinapja, és beírják neki mindig karakterre pontosan, hogy "Boldog szülinapot!:D".

Szerintem szánalmas.

2012. aug. 22. 09:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit mondhatok, hogy nem kötelező boldog-boldogtalant felvenni ismerősnek.
2012. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is pár napja volt, és már az előzőt is furcsált, de most áhhh kinyílt a szemem, és arra jutottam, hogy az emberek szerintem ezt nem unalomból csinálják hanem DIVATból, halál komoly, mi másból tennék, olyanok kívánnak sokszor szülinapot akikkel már 10 éve nem dumáltam(és nem is olyanok, hogy akik úgy köszönnének nekem az utcán, hogy "jaj dejó olyan jó hogy tlaálkozunk...", bejelölnek, majd alkalomattán felköszöntenek, szerintem ez több mind gáz


persze megköszönöm meg minden, de én sem szoktam ilyet csinálni, csak tényleg annak aki fontos valamilyen szinten nekem

2012. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!