Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valakinek 2 évet elengednek...

Ha valakinek 2 évet elengednek a börtönbüntetésböl jo magaviseletért. Az kimehet külföldre? Vagy megkell várnia mig letelig a ideglenes szabadlábra helyezés?

Figyelt kérdés
REMÉLEM ÉRTHETÖEN IRTAM
2010. jan. 17. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mehet sehová. A két év végéig havonta kell járnia a pártfogó felügyelőjéhez. De még utána sem mehet egy jó ideig külföldre.
2010. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek engedik a bűnözőket az internet közelébe?
2010. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit követtél el?
2010. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Látom már a gyilkosok is interneznek...
2010. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsika én egy 4gyerekes anya vagyok.Barátnöm testvére szabadul és barátnöm volt kiváncsi.Lehet elnézést kérni bunko magyarok!!!!!!!!!!!!Elöitélet elsöre az könnyü.Ezért van ennyi korcs az emberiségbe.Mennyi köcsög netezik.
2010. jan. 18. 08:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja az elsönek köszi.
2010. jan. 18. 08:30
 7/10 Vadmeggy ***** válasza:
Szerinted ha valakinek 2 évet elengednek a büntetéséből, akkor miért ültethették le? Ezt igazán elárulhatnád. Amúgy meg nyugodtan lépjen le a kis börtöntölteléked ígyis elég sok van belőlük itt magyarhonban :(
2010. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mivan kisbunko (utolso)nem érted hogy szivességböl kérdeztem meg ezt mert megkért barátnöm nem az "én"börtöntöltelékem.Én tisztességes 4 gyerekes családanya vagyok a férjem becsületes dolgos ember.
2010. jan. 18. 16:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt mindenki annak adja ki magát akinek akarja.

Nem kell szégyelni, úgysem derül ki.

2010. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ennyi bunko köcsög embert még nem láttam ha érdekel hogy tényleg 4 gyerekes anyuka vagyok irj mail cimet küldök képet
2010. jan. 20. 07:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!