Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meghalt Robin Williams és...

Meghalt Robin Williams és most megint megy az, mint Bajor Imrénél, hogy miért nem került be a köztévébe. Ki az, akit ez tényleg zavart? Ki az, aki ezt nem tudta meg már a híradó előtt? Melyik zavart jobban?

Figyelt kérdés
Ki az akit meg kellett volna említeni és ki az akit nem lett volna fontos? Miért?
2014. aug. 12. 08:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem Magyarországon élek, nem nagyon nézek TV-t. Mi volt az MTV-sek reakciója?
2014. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2014. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én például örültem volna, ha megemlítik, de persze csak tényként, mindentől mentesen. Akik erről nem értesültek, csak tőlem: a szüleim. És én is csak másnap. Épp rossz a netem.
2014. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Peppino19 válasza:
Index közvetített ... Nyugodjon Bèkében! :-( Sajnálom, mint embert,... #5-el mindenben egyetèrtek!
2014. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!