Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az RTL miért tesz buta megjegy...

Az RTL miért tesz buta megjegyzéseket a riportjai alá?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra ami például ma volt,hogy 3 busz kigyulladt mert az egyikben tűz ütött ki és a sofőr megpróbálta poroltóval megfékezni, sikertelenül.

Aztán bevágtak egy a tűzoltók által készített képet amin hatalmas lángokkal égett a busz.Hozzátették,hogy nem csoda hogy ekkora lángokat nem tudott megfékezni a sofőr.

De basszus....arra nem gondolnak,hogy mikor a sofőr próbálta megfékezni a lángokat akkor még valószínűleg nem olyan hatalmasak voltak mint mikor a tűzoltók fényképezték, mikor is már vagy 5 perce lángolt a jármű?!

Olyan buták...


Vagy ami most még eszembe jutott,hogy elloptak valamikor egy benzinkútról gázpalackokat és akkor azt mondja,hogy valószínűleg színesfémként akarják majd értékesíteni az amúgy gázzal teli palackokat ez pedig rendkívül veszélyes.

??????????????????????????????????????????????????????????

Szerintem a legutolsó,ostoba,iskolázatlan tolvaj is tudja,hogy sokkal többet ér a gáz ami benne van mint,hogy ő azt felvagdossa és felrobbanjon vele, vagy hogy kiengedje a gázt és a palackokért kapjon 1000 forintot a méhben....szóval néha annyira meglep,hogy milyen hülye megjegyzést képesek hozzáadni 1-1 riporthoz...és ez most csak ami eszembe jutott, ha összeírnám őket nem győzném a füzeteket venni...



2012. dec. 15. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mér nézed?
2012. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megszoksából.
2012. dec. 15. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
az RTL a legprimitívebb, legszarabb adó :( ez van sajnos
2012. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is észrevettem.

Volt egy riport, aminek az a volt címe,hogy " Öngyilkosságot követett el a beteg nő". Közben meg vele készítettek interjút, és elmondta, hogy megpróbálta megölni magát, mert nem tudta fizetni a gygyószereit. Tehát nem követett el öngyilkosságot...

2012. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A TV2-ben is vannak bőven ilyen hülyeségek. Pl mikor a riportban meginterjúvolnak egy részeg, fogatlan öregembert, hogy mit gondol a karambolról. Az meg nem tud egy értelmes mondatot összerakni, meg csak hümmög. És ezt képesek berakni a riportba!!!

Meg amikor kérdezik a rendőrt a bűntettről, az elmond fél mondatot, a többi hármat meg a riporter mondja el...

2012. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a riportalany a hülye, bár az említettek valószínűleg azok voltak. Láttam régebben egy riportot a tévében. Jelen voltam a forgatáson. Kb. 25 percet vettek fel, ebből lett olyan 1 perc vágott anyag. A 25 percből 24 kerek egész volt, egy perc nyelvbotlás, őőzés, suta mondatok. Na, mi ment le adásba?
2012. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az indulásakor sem a színvonal volt a legjellemzőbb a csatornára, de azóta rohamosan süllyed a színvonala.
2012. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak humorosak akartak lenni,de nagyon nem sikerült nekik.
2012. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Indulás előtt: Az állami 2-es Horváth János néhány hónapos vezetése alatt egészen jó volt.

Indulás után: a kertévék esetében a TV2 Pintér Dezső vezetése idején szintén nézhető volt szerintem. Az RTL is sokkal jobb volt, mint most. A már megszűnt kisebb kereskedelmi csatornák szintjére már nem emlékszem, de nem lehetett túl magas.


A hülye felíratok mellet kedvencem még az, amivel már kabaréban is foglalkoztak.

A műsor előzetese: Két füllel született Pistike. Megdöbbentő képsorok a ... műsorban.

A műsor eleje: Két füllel született Pistike, hamarosan... blabla.

A műsor közepén: A reklám után: Két füllel született Pistike. Nem menjenek sehová.

A műsor végén: Megdöbbentő képsorok következnek. Két füllel született Pistike.

És vége a műsornak.

De megnézhetem vágatlanul az interneten, hogy Pistike füleinek száma több mint egy, s kevesebb, mint három.

2012. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!