Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy puszi a fél számat...

Ha egy puszi a fél számat érinti, az még puszi, vagy már csók? Buta kérdés, többi lent

Figyelt kérdés

Egyik nap baráti társasággal elvoltunk, 30-35 évesek vagyunk, házasok, gyerekkel stb.

Az egyik ismerősöm sokat néz, mintha tetszenék neki.

Amikor köszönünk, mindig arcra puszi van, ahogy mással is szokott lenni.

De aznap este, a férfiak ittak, nem voltak részegek, de volt bennük minden, aznap este elköszönéskor a két puszi helyett félszáj puszi lett.


van ilyen véletlen, hogy ennyire elcsúszhat egy puszi? Ő adta, én meg úgy tettem, mintha nem vettem volna észre. Gyerekkori barátom, egyszer szerelmes is volt belém, de ez még 13 évesen volt.

azóta családosok vagyunk, tehát ne értsetek félre, nem akarok tőle semmit, sőt jól tökön is rúgnám.



szóval lehet az italozás miatt félreadta a puszit?


2012. nov. 16. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Simán lehet az italozás miatt is.


Mi egy szilveszteri bulizás alkalmával fózozkodtunk,mindenki mindenkivel.A férjem fényképezett engem meg a legjobb haverját,szépen átkaroltuk egymást mikor is a haver nekiesett a nyakamnak és még kajánul is nézett.Na lett egy szép kompromitálló fotó és egész este szivatva lettünk hogy ez fel lesz használva egy esetleges válópernél.:)mi poénra vettük,legalábbis én biztosan.Nem láttunk bele ebbe többet mint ami.


Te voltál ott,te tudhatod csak milyen szituban,milyen állapodban történt az a puszi,mert szerintem ez csak az.

2012. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ajh, te kis huncut, valami változatosságra vágysz? ... bizony szívesen megdugna, akárhogyis forgatjuk a dolgot ... aztán kezdődnének igazából a problémáid
2012. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Simán lehetett a piázás az oka.


Nálam ez csak egy puszi, a csók egészen mást takar.. Szerintem ne képzelj bele többet, előfordulhat ilyesmi.

2012. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, bízom benne, hogy az italozás miatt nem tudta a mozgását kontrollálni. .)
2012. nov. 16. 11:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is előfordult már. Illetve a férjem húgomra cuppant rá, vagy fordítva ki tudja? :) A helyzet pikantériája az volt, hogy az első szülővel találkozós vasárnap volt. A férjem (akkor még ugye friss barátom) égett rendesen, Apukám (akinek van egy sajátos humora) is szívatta egy ideig, hogy ilyet nem játszunk édes fiam :)
2012. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ami csak érinti a bőrt és cuppan az mindig csak puszi. A csók egészen más.
2012. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de mégis csak hozzáért a szája az én számhoz.
2012. nov. 16. 11:40
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mondom én, hogy szeretnéd
2012. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező 30+-on ne gondolj már bele többet a dolgokba, pláne ilyenekbe, mint ami valójában. Úgy viselkedsz, mint egy 16 éves kislány... A csók teljesen mást takar, hiába "ér hozzá a szád..."(atyaúristenmertmivanakkor?!), nem csók volt és nem direkt -pont-
2012. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az a "gond" hogy tényleg úgy viselkedsz mint egy 16, sőt inkább 13 éves. Ez egyértelműen mutatja,hogy neked jelent valamit a pasi. Lehet neki is jelentett, lehet véletlen volt. Ezt te tudhatod, te voltál ott, te tudod hogy máskor hogyan viselkedik veled. Teljesen mindegy amúgy. Agyalhatsz ezen, vagy túlléphetsz rajta és elfelejted a pasit, esetleg jó lenne nem találkozni vele egy ideig. Vagy kikezdhetsz vele... Attól függ, hogy nekem 30-35 évesen milyen értékrended, jövőképed van. Mit vársz a házasságodtól.
2012. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!