Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy puszi a fél számat...

Ha egy puszi a fél számat érinti, az még puszi, vagy már csók? Buta kérdés, többi lent

Figyelt kérdés

Egyik nap baráti társasággal elvoltunk, 30-35 évesek vagyunk, házasok, gyerekkel stb.

Az egyik ismerősöm sokat néz, mintha tetszenék neki.

Amikor köszönünk, mindig arcra puszi van, ahogy mással is szokott lenni.

De aznap este, a férfiak ittak, nem voltak részegek, de volt bennük minden, aznap este elköszönéskor a két puszi helyett félszáj puszi lett.


van ilyen véletlen, hogy ennyire elcsúszhat egy puszi? Ő adta, én meg úgy tettem, mintha nem vettem volna észre. Gyerekkori barátom, egyszer szerelmes is volt belém, de ez még 13 évesen volt.

azóta családosok vagyunk, tehát ne értsetek félre, nem akarok tőle semmit, sőt jól tökön is rúgnám.



szóval lehet az italozás miatt félreadta a puszit?


2012. nov. 16. 11:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy én is házas vagyok, gyerekeim vannak. De ettől még meglátok egy jó pasit, ha meg rám mosolyog, beszélgetünk nem mondom, hogy nem gondolom az egy pillanatra sem hogy ha most 20 éves, független lennék.... De ez teljesen normális. A lényeg, hogy ne ezen agyalj napokig, egy pillanat és kész. Próbálkoztak már be nálam az évek során, férjemnél is. Meg kell tanulni átlépni ezen, még akkor is ha otthon egyébként nincs éppen rendben minden.
2012. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem agyalok rajta napokig, és a korom nem indok arra, hogy ne gondoljak ebbe bele. Nem kell ahhoz 16 évesnek lenni, hogy ez zavarjon, pláne egy olyan társaságban, ahol a férjem is jelen van. Nekem ez nem fér bele, engem igenis zavar, hogy hozzáért a szája a fél számhoz. Ehhez nem kell 16 évesnek lenni. A férjemet borzasztóan bántja a dolog. Hát engem is bántana, ha egy nő adott volna a szájára puszit.

egy 16 éves még azt gondolja, hogy húha, ez igen.

én 30 évesen azt gondolom, hogy egy házasságba ez nem fér bele.

2012. nov. 16. 12:36
 13/16 anonim ***** válasza:
és most ugrott a kacsa a tepsibe: "A férjemet borzasztóan bántja a dolog. " - te most itt igazolást keresel idegenektől, hogy a férjed meg tudd győzni
2012. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor sem értem miért kell neked ezen problémázni. Ha direkt csinálta akkor kerüld el, ha véletlen akkor meg nincs benne semmi. Ha velem történt volna vagy a férjemmel akkor sem reagálnám tőle, nem lenne ez téma közöttünk, egyszer megbeszéljük ha direkt volt, hogy részemről, vagy részéről nem jelentett semmit. Ennyi.
2012. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

javítok: reagálnám túl

Bocs már írni sem tudok. Egyszerűen kikészít ez a folytonos féltékenykedés, kombinálás minden felől. A barátnőimtől is csak ezt hallom. Ha két ember megbízik egymásban (már pedig én azért vagyok valakivel mert megbízok benne) akkor egy ilyen hülyeségen nem problémázok. A férjednek nagyobb gondjai lehetnek

2012. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező és most mit vársz? Mindenki támogasson, hogy igenis direkt akart lesmárolni, meg az atyaúristen is szerelmes beléd? Senkit nem érdekel... és ha direkt csinálta? Elkerülöd ezután. Ja, hogy neked az sem jó, mert akkor "megbontod" a nagy haveri társaságot... Csodálkozom, hogy eddig eltudtak viselni, mert ha mindenből ilyen nagy "gondot" csinálsz elképesztően egy idegesítő, kombináló nő lehetsz, inkább menekülnének tőled a normálisabbak.
2012. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!