Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelitek a dühötöket...

Ti hogy kezelitek a dühötöket a buta+cinikus emberekkel szemben?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert, van pár tipikus plázacica osztálytársam, akik már az őrületbe kergetnek, néha úgy érzem menten felrobbanok, nem tudom hogy kéne viselkednem velük szemben.

Tudjátok, azok a cicanacis, műhajú, leopárdmintás gumicsizmájú csajok, akik cinikusan próbálnak viselkedni, és kioktatnak,pedig borzasztóan ostobák. Nem is az zavar hogy hülyeséget beszélnek, hát legyenek így boldogok, ki vagyok én hogy megakadályozzam őket ebben?Csakhogy ők kezelik a többieket hülyeként . Én kell magamat ostobának éreznem mellettük, ők legyintenek rám,ők forgatják a szemüket, ők néznek egymásra mintha szánalomra szorulnék, ők ejtenek el gúnyos megjegyzéseket, pedig ugyanezt joggal tehetném én is.

Biztos sokan ismertek ilyen csitriket. Hogy kezelitek az ilyen helyzetet? Vitatkozni kell velük? Vagy csak legyinteni? Szájon mégse vághatom akármilyen dühös vagyok is... (15/L)( Bocsi a litániáért. :D )


2012. nov. 5. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd le te őket, ennyi. Van aki megérdemli.
2012. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes velük vitatkozni. Meg sem kell hallani, vagy esetleg nevetni lehet rajtuk.

Kinek a véleménye számít: az övék, vagy a normális embereké?

2012. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A buta emberek eléggé bosszantanak, de azzal semmit nem érek, ha ezt feléjük ki is mutatom, hiszen BUTÁK :D Azt viszont készséggel beismerem, hogy valójában szeretek hőzöngeni meg felháborodni, szóval én jól elvagyok azzal, ha némelyik megnyilvánulásukon tíz percig nem térek magamhoz.

A cinikus emberekkel viszont nincs bajom, egy bizonyos mértékig még kedvelem is őket :)

2012. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat! :) Utolsó: Persze igazad van,a cinikus emberekkel, a cinizmussal magával nekem sincs semmi bajom, időnként talán mindenki viselkedik cinikusan, néha ez még szórakoztató is. :D Azt hogy "buta+cinikus" úgy értettem hogy buta is és cinikus is egyben, szóval okokskodik, emgmondja a frankót, közben a falra mászol tőle. :P (Egyébként szerintem kicsit hasonlít a cinizmus a humorhoz, hiszen a jó humoristák se buták.)
2012. nov. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!