Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meghalt Robin Williams és...

Meghalt Robin Williams és most megint megy az, mint Bajor Imrénél, hogy miért nem került be a köztévébe. Ki az, akit ez tényleg zavart? Ki az, aki ezt nem tudta meg már a híradó előtt? Melyik zavart jobban?

Figyelt kérdés
Ki az akit meg kellett volna említeni és ki az akit nem lett volna fontos? Miért?
2014. aug. 12. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem baromira zavart, hogy szegény Bajor Imréből politikai kérdést csináltak, de hogy Robin Williamsből is...

Sajnos sok fontos hír kimarad a médiából, vagy félrevezetően jelenik meg (és ez minden hírportálra igaz). Ezért kell mindig több forrásból (köztük külföldiekből is) tájékozódni. De arra szerintem még nem volt példa, hogy egy hírportál ilyen látványosan kritizálja a másikat a hírek válogatása miatt, azt pedig különösen felháborítónak tartom, hogy még a politikát is belekeverik.

2014. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem az zavar hogy már 30-an posztolták ki facebookra.
2014. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs Kossuth-díja... a szabály az szabály
2014. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ki az, aki ezt nem tudta meg már a híradó előtt?"


- Elég sokan. Nem mindenki internetezik, facebookozik.

2014. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez hogy meghalt Robin Williams számomra újdonság, valószínűleg azért mert ma még nem jártam facen.

Bajorról viszont már a híradó előtt értesültem facen, ahogy arról is hogy nem volt benne, ugyanis nem nézek vagy csak ritkán híradót.

Engem konkrétan az bosszantott fel hogy olyan nagy a felháborodás, és másról nem szolt az internet csak arról hogy nem volt benne a köztévében.

Nagyon sajnálom, kitűnő színész volt, de ez az élet rendje sajnos. Miután nem ismertem személyesen nem volt más mint egy ember aki végezte a munkáját mint még rajta kívül sok millióan. Sok ember van aki vért-verejtéket izzadva azon dolgozik hogy nekem, neked, neki, nekünk jobb és könnyebb legyen az életünk, csak róluk sose hallunk, nem tudjuk hogy hívják éppen ezért a kutyát nem érdekli ha valami történik vele.

Ha meg valaki a médiába van akkor mindjárt mindenki róla beszél, dísztemetést kap, világ gyász stb. Miért? Mitől több egy média szereplő, mint bárki más?


Szóval engem jobban zavart a felháborodás azon hogy egy tv nem valaki halálán csámcsogott, mint az hogy nem tette meg.

2014. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó fején találta a szöget! Mi a rosszabb: nem tudósítani valaki halálhírét, vagy sárdobálássá aljasítani azt?
2014. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó, csak mert én is úgy látom,hogy normál esetben csak pár ember hőzöngött volna az egészen. Nem azt mondom,hogy Bajort nem kellett volna megemlíteni,de azt is látom,hogy szerintem is politikai oka van illetve reklámbevételi célja ennek az egésznek. A bulvársajtónak az a jó,ha indulatokat gerjeszt, mert attól pörög a nézettség és ezt sokan nem veszik észre.
2014. aug. 12. 09:20
 8/14 anonim válasza:

Kérdező vigyázz, mert a végén bekerülsz a hírekbe... :P :)


/én egyébként próbálok kimaradni a politikából, a cirkuszt jobb szeretem sátorban, öltöny nélküli majmokkal, bohócokkal.../

2014. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én facebookról tudtam meg és nagyon lesokkolt. Nagyon tiszteltem a munkásságát és őt is. Ő volt a kedvenc színészem.
2014. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy fogalmaznám, hogy a "köz" tv sokadik húzása volt már ez. És ahogyan reagáltak rá, az sokaknál kiverte a biztosítékot (mármint az MTV-sek reakciója).
2014. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!