Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Londonban milyenek a négerek?...

Londonban milyenek a négerek? Ugye nem olyanok mint a hazai kisebbség?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Gettós négerektől öltönyös négerekig találsz mindenfélét.
2014. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

1, Nem n*****, hanem fekete


2, Milyen hazai kisebbség? Melyik?


3, Attól még hogy valaki fekete, elég sokféle lehet. A csövestől a doktornőn át az amerikai elnőkig.

2014. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És Londonban is van olyan környék ami elkerülendő gettó rész?
2014. aug. 9. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Főleg kelet, de dél Londonban is vannak ilyen környékek.
2014. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Angliai négerek: többségükben olyanok, mint bár mely más angol állampolgár (hiszen nagyobb részük már tübb nemzedék óta Amgliában él). Legtöbbször kórházi ápolóként (vagy orvosként), kiállítási, muzeumi őrökkénnt, iskolai felügylőként szeretnek elhelyezkedni, de találkoztam néger póstőással, gyógyszerésszel és muzsikussal. A régen ott élők már nem nagyon alkotnak szükebb csoportot. Van azután egy másik csoportjük, akik mostanában menekültek az afrikai háborúk, vérengzések elől, ezek inkább laknak egy-egy szükebb csoportba. Általában ezek a nemrég bevándoroltak szoktak botrányokat, tüntetéseket szervezni. Sokkal inkább elkülönülnek ("gettósodnak") a Kelet-ázsiaiak (kínaiak, koreaiak, japánok). Teljesen bele olvadtak az angliai társadalomba az indiaiak, sőt szép lassan átveszik a kiskereskedelmet (dohűnybolt, édességbolt, stb.) eelőször mint bérlő, azután összekuporgatott pénzükön megveszik az angol tulajdonostól. A Sojo-negyed, amely velemikor inkább a kispolgárság negyede volt, ma erősen elkínaiasodott, és minden angol ismerősöm óvott attól, hogy éjszaka ott mászkáljak. London keleti negyedei sem nagyobb biztonságos.

Érdekes, hogy angliai kisvárosokban nem nagyon élnek feketék, hinduk, kibnaiak, viszont legutóbb már találkoztam kisvárosban lengyel és türük (időszakos vagy állandó) bevámdorlókkal. Skóciában egyáltalában nem láttam afrikai vagy ázsiai bevándorlót, állítólag a tengeri olaj-földgáz feltárásokon Kelet-európaiak dolgoznak. - BQ.

2014. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Épp ellenkezőleg...a "hazaiak", akik Magyarországon vannak,többnyire egyetemekre jönnek, vagy legalábbis nagyon jól el lehet különíteni az egyetemistákat a menekültektől. Én Debrecenben laktam és rengeteg fekete egyetemista barátom volt. Az aljával nem találkoztam, mert ők csak a menekülttábor körül randalíroztak, arra meg nem mentem.


Egy éve lakok Londonban. Na itt mivel mindenfélefajta van, nem tudod biztosan eldönteni, hogy aki épp udvarol az egy számító szemét e, vagy épp egy drogdíler, stb., mivel nem mindegyikről rí le az ilyesmi. Az aljáról meg ne is beszéljünk. Éjszakánként nagyon félek, ha már látom, hogy közelít egy. Alig lehet levakarni őket, de még a jobbik eset, amikor csak cigit/pénzt vagy épp a telefonszámom akarja, de azonkívül, hogy ordibál utánam, nem csinál mást. De minden nap van valami új megerőszakolós hír és olyan helyeken történnek ezek, ahol megfordulok minden nap...szóval para. Visszasírom az "otthoni" fekete társaságokat :(

2015. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!