Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért választ több magyar nő...

Miért választ több magyar nő külföldi férjet, mint magyar férfi külföldi feleséget?

Figyelt kérdés

Sokat jártam a világban, és feltűnt, hogy a magyar lányok valahogyan sokkal könnyebben "kint ragadnak", mint a fiúk. Vagyis találnak egy német, angol, francia, olasz stb. párt maguknak, hozzámennek és letelepednek az adott országban. Férfiak is vannak így természetesen, de arányokban a nők vannak többen észrevételeim szerint. De el lehet mondani ezt a példát Magyarországon is: sokkal jellemzőbb, hogy egy magyar nő hozzámegy egy arab férfihoz, mint fordítva. Sőt, utóbbira még soha nem láttam példát (ettől még nyilván lehet, de a hangsúly itt is a feltételezett arányokon van).


Szerintetek mi lehet ennek az oka?


2009. dec. 27. 23:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
35%

nos nekem afro amerikai a bnőm sztem ne ma magyar nők al egszebbek messze nem nekik a legnagyobb az arc az igaz de nem a legszebbek amúgy a mostani barátnőmnek ha nem volt pénze segitettem nek itermészetes de mikor nekem nem volt furcsa módon ő segitett neke més még midnig együtt vagyunk tudja miről szól egy kapcsolat őszinte érzelmek vannak egy magyar nő hogy mondjam hogy kereteken belül maradjak egy magyar nő sosem fog neked segiteni ha rosszra fordol a szitu ő lessz az első aki cserben hagy loyalitást nem ismernek őszitne érzelmeik teljes mértékben megvásárolhatóak lásd arab srácok

egy kapcsolat a köclsönös önzetlenségen mulik egy magyar nő erre képtelen a magyar nőknél önzőbb nők nem léteznek szóval naggyábol szerintem ez a szitu vagy van a másik fele a csajoknak akikkel egyszerüen nem érdemes kezdeni mert mindenki végi gment rajtuk az én véleményem hogy a magyar nők nem is baj ha külföldi srácoknál kezdenek a magyar srácok már tudják hogy mennyit érnek őket nehéz palira venni tudják hogy csak szexre jók egy külföldi pasit még talán ellehet széditeni aki fizetni fog nekik mindent sok sikret kivánok az összes nőnek találni vmi balekot

De én azt modnom a külföldi nők közül sokal jobbak és szebbek is vannak szóva lez nem volt akkora veszteség a társadalomnak pápá

2015. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lázár Gergely ***** válasza:
36%

Nekem délkelet-ázsiai a párom. Mert ott még megbecsülik a más férfit. Nem tud magyarul, angolul beszélünk. Már kétszer voltam kint, megkértem a kezét, azt mondta, hogy igen. Már készülünk a menyegzőre. Csak a halál választhat el minket.

Nem jöttek be a magyar nők, sajnos semmi értékrendjük nincs egyeseknek (tisztelet a kivételnek, ezt most leírom). Nehányuk nem méltó a korára, mocskos szájuk van. Amit én megtapasztaltam egyetem előtt magyar nőkkel, az nekem teljesen elég volt. Keményen ragaszkodom a hagyományokhoz. Más vagyok, igen. Egy beteg emberrel ugyan ki járna? Senki. Ki fogadná ezt el? Senki. Vannak, kik úgy hiszik, hogy az izompacsirta helyettesíti a gerincet. Azt is elfogadják néhányan, hogy a férfi egy grammot nem figyel rá, megjelenik előtte rommá szakadt és ázott ruhában. Ez aztán sok figyelem. Feltétlenül utal az illető rendszeretetére.

2017. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!