Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltak volna vele a...

Mit csináltak volna vele a bennszülöttek hogy fogadják?

Figyelt kérdés

a Kék Lagúna filmre gondolok még a régire, akinek nem volt szrencséje hozzá csak felvázolnám hogy 1700as évek végén hajótörést szenved egy hajó és egy csendes-óceáni szigetvilágban egy kis szigetre sodródik egy kisfiú s kislány ott nőnek fel

időnként jött erre a szigetre egy bennszülött csoport valahonnan a környékről emberáldozatot bemutatni kérdésem hogy érdemes lett volna felvenni a srácnak velük valahogy a kapcsolatot vagy esélyes hogy ő is úgy végezte volna mint a rituális áldozat? itt egy részlet angolul de nem lényeges 6:55höz tekerjetek itt lesi meg

https://www.youtube.com/watch?v=QGFKciKzOK4


2014. ápr. 23. 11:33
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Miután a film kitaláció, a forgatás is több különböző helyszínen történt, nem lehet tudni, hogy a bennszülöttek tulajdonképpen kik voltak, így a kérdésed gyakorlatilag értelmetlen.
2014. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem simán feláldozták volna őket
2014. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első válaszoló te félreértetted, csak mi lehetett volna ha! volt a jellege a kérdésemnek. azért gondolkodtam mert ebben az időszakban még biztos hogy nem láthattak fehér embert és lehet hogy épp barátságosan reagálják le
2014. ápr. 23. 13:58
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem értettem félre. Egy fikció továbbgondolása is csak fikció.
2014. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andizsuzsi ***** válasza:

"ebben az időszakban még biztos hogy nem láthattak fehér embert"


Miért is?

2014. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
eléggé negatív hangvételben írkálsz miért is? mivel gondolom ebben az időszakban vajmi kevés hajó döntött úgy hogy kiköt ezeken a szigeteken, plusz rengeteg különböző csoport volt szétszórva
2014. ápr. 23. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára megölték volna őket. Az ember ilyen. A primitív törzsek méginkább. Legtöbb helyen az ilyen törzsek egymással is harcban álltak, minimális különbségek, törzsi ellentétek miatt. Ha rátalálnak két hófehér gyerekre, szinte bizonyos, hogy megölik őket. Például bizonyos afrikai törzseknél még mai napig is él az a szokás, hogy a nagyon világos bőrű tagjait a törzsnek megcsonkítják, vagy megölik. Pusztán azon hiedelem alapján, hogy szellemnek tarták őket. Erről volt is egy cikk vagy az origón, vagy valamelyik más nagy hírportálon.
2014. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is erre tippeltem volna, jobb volt hogy inkább nem is kísérelte meg felvenni a kapcsolatot
2014. ápr. 24. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!