Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk lányok! Nektek mi a...

Fiúk lányok! Nektek mi a véleményetek egy olyan fiúról aki 18 éves írt egy könyvet, sok munkája volt benne, és a rádióba is csináltak vele interjút. Nem sok fiatal mondhatja el ezt magáról, és ez, Lányok nektek mennyire értékes, és mennyire számít?

Figyelt kérdés
könyv, írás,
2013. máj. 1. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne a véleményem? Ha nem olvastam a könyvét,akkor semmi. Ha egy újabb "divatkönyvet" írt,akkor az,hogy egy újabb kis felkapott "sztár" lesz,aki elég hamar lecseng majd,viszont ha maradandó,igazi könyvet írt,akkor le a kalappal előtte. Viszont ha utóbbi,akkor nem valószínű,hogy a rábióban is készítenek vele interjút,mert nem az okos/értelmes emberek a felkapottak manapság.


Egyébként pontosítanál kisit,kedves kérdező? Ez így elég homályos :)

2013. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez semmi féleképpen se divatkönyv, szó sincs erről. Felkapott "sztárnak" nem tartom magam, mert nem így van ez. Én azért értelmes ember tartom magam, és a koromhoz képest érettnek, meg azért okosnak is, mert olyan a könyv, témájú olyan dolgokról szól, ami a mai világban sajnos el van terjedve.Kokain, a zsarolás, az emberek kihasználás, a külsőségről való ítélés, és Nem minden az, aminek látszik, mert az emberek többsége külsőről ítél, és ez hiba, elítéljük az embereket anélkül hogy ismernénk, és bármit is tudnánk róluk. Barátságról is szól, szerelemről is :D És ez interjút én intéztem magamnak!
2013. máj. 1. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de biztos,hogy Te könyvet írtál? Az írásod ugyanis hemzseg a helyesírási hibáktól. Néhol lehagysz betűket.


Persze lehet,hogy csak azért,mert számítógépen írsz :)


Egyébként mi a könyv címe? Érdekelne. Nem mondtam egyébként,hogy törvényszerűen rossz,csak azt mondtam,hogy mi megy általában.

2013. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan írok, nem nagyon szoktam nézni a billentyűzetet, így előfordul hogy bele csúszik egy két hiba. Egyébként igen biztos hogy írtam könyvet, itt megtudod nézni a könyvet, cím is ott van :D [link]
2013. máj. 1. 22:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok olyan ember kerül be a médiába akit apuka bepénzel, vagy valamelyik ismerős, így könnyű, és sok tehetségtelen ember van így a köztudatban.Nekem semmi ilyen nem volt, és én szerveztem az interjút is pl.
2013. máj. 1. 22:33
 6/7 anonim válasza:

úúú imádok olvasni

ígérem elolvasom azt megírom milyen volt

2013. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Úúú, felkeltetted az érdeklődésem! El fogom olvasni, amint tudom.:) Szerintem jó dolog, hogy egy fiú könyvet ír, főleg ilyen korban.. én is írok.:) L/16
2013. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!