Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek baratokat?

Hogyan szerezzek baratokat?

Figyelt kérdés
5. osztalyban elbasztam mindent a hulysegemmel. kirekesztettek. kikozositettek. apam nem irat at masik suliba. nem tudom mit tehetnek hogy ismerkedjek. es eleg szarul erzem miatta magam. mindenkivel tok jol kijovok csak en vagyok az akit nem hivnak sehova. stb. 13L

2014. márc. 20. 17:04
 1/3 SugarCat válasza:
Szia!Pontosan át tudom érezni a gondodat,5.-esen én is ugyanebbe a hibába estem,a legfontosabb,hogy ha hibázol ne ostorozd magad miatta inkább nevess egy nagyot magadon a többiek előtt.Ezen kívül próbálj meg több időt tölteni a többiekkel(biztos van olyan is az osztályotokba aki bír téged),legyél velük kedves és a legfontosabb,hogy próbáld meg visszafogni magad(de ne legyél visszahúzódó!).A legtöbb dolog lehet közhelyesen hangzik,de hidd el,segíteni fognak! :) Annyit mondok a jövőre nézve,hogy ne pánikolj be,később minden helyre fog jönni,ezen kívül ugye azt te is tudod,hogy az iskolaváltás nem megoldás?Próbálj meg előbb magadon változtatni,gondold át a hibáidat.
2014. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csináld amit szeretsz és ott lesznek akik szintén azt szeretik és kialakul egy köröd
2014. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom. evvel rengeteget segitettetek.:))
2014. márc. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!