Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Interneten hogy szerezzek...

Interneten hogy szerezzek barátokat, ismerősöket?

Figyelt kérdés
Régóta munkanélküli vagyok sajnos és nagyon haszontalannak érzem magam. Mindent megteszek, gyereknevelés, háztartás, rend, tisztaság, stb, de nekem ez nem elég. Többre vagyok képes de mióta nincs pénz eltűntek az ismerősök is a látókörből. "nincs pénzed, nem tudsz velünk jönni"... És ezt ne kommentáljátok léci, elég rossz ezt látnom amúgy is. Szóval magányomban a neten hol tehetnék szert szerintetek normális emberi kapcsolatokra? Köszi előre a használható és nem lehúzó válaszokat!
2013. jan. 14. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Például ezen az oldalon is tudsz ismerkedni ,barátkozni.
2013. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hol laksz? hány éves vagy?
2013. jan. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt?! Ha csak olvasom a kommenteket máris becsukom a kaput mert olyan trágár és borzalmas hangnemet ütnek meg némelyek, nem merek hozzá szólni a témához.. Pedig vezetőként mentem "nyugdíjba" (tök úgy érzem) és van talptaesettségem. Hja, 39éves vagyok és épp boldognak kellene lennem :)
2013. jan. 16. 16:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt: Budapest
2013. jan. 16. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak példának hoztam fel ,hogy itt is lehet ismerkedni.

Én akikkel levelet cseréltem prívibe tök normálisak voltak.

Amúgy tényleg nehéz barátokat találni ,én is ebbe a helyzetbe vagyok.

2013. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem csomó barátom és ismerősöm van például Honfoglalóról... ott érdemes, elvégre játszva barátkozik az ember. Sok ismerősöm van onnan, kedves emberek járnak oda játszani és nem tudatlan bunkók, ráadásul még különböző korosztályban is vannak, így egy sokrétű ismeretségi kört állíthatsz fel magadnak. :)
2014. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!