Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hól szerezzek barátokat?

Hól szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 21:14
 1/10 A kérdező kommentje:
senki nem akar velem barátkozni nagyon unalmas így az életem még barátnőm sincsen pedig 18 vagyok
2012. nov. 26. 21:15
 2/10 anonim ***** válasza:
Suliba, ismerősök között, facen, kávézóban, meg ilyesmi helyeken könnyebb ismerkedni!
2012. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, nem vagy elveszve a barátnővel, nekem sincs senkim már lassan 6 éve!:(
2012. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ha 18 vagy akkor nyilván jársz valamilyen közösségbe (suli, egyetem, munka stb). Mindenhol találkozol emberekkel és biztosan kommunikálsz is velük valamilyen szinten.


A kommunikáció tényleg nagyon fontos!


Régebben velem az volt a baj, hogy nem nagyon beszéltem, elzárkóztam az emberektől és nem nyitottam feléjük. Fontos, hogy hangot adj a véleményednek és nyiss mások felé. A másik dolog, hogy tényleg akarnod kell a dolgot és valóban úgy állsz hozzá, hogy elhatározod; na te most összehaverkodsz valakivel. Ha pesszimistán és elkeseredett szemmel nézed, semmi jó nem fog kisülni belőle. Mást nem nagyon tudok hirtelen tanácsolni...

Sok sikert!

2012. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim. De nem azért, mert nem tudok szerezni. Én nem engedek senkit közel magamhoz... Nincs olyan ember, akiben 100%-ig megbíznék.
2012. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Iskolában, ahol még hasznos dolgokat is csinálhatsz. Pl. megtanítanak helyesen írni.
2012. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
inerneten, facebookon, suliban, kávézókban, diszkóban, utcán, buszban egyszóval szinte bárhol lehet barátokat szerezni.
2012. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ázt ném túdóm,hógy hól szérézz bárátókát,dé fóntós,hógy né sáványódj bée.
2012. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hol laksz?:)
2012. nov. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kunhegyes
2012. nov. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!