Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Biológus akarok lenni, miket...

Biológus akarok lenni, miket kell majd tanulnom hozzá?

Figyelt kérdés

16,5 éves középiskolás lány vagyok és már 7-ben tudtam hogy biológus leszek és tovább fogok tanulni. Jelenleg vendéglátást tanulok, ami egyáltalán nem érdekel, sőt utálom. Egyszerűen nem tudom magam elképzelni sem pincérnőcskének sem cukrásznak aki ott döglik és poshad a sok mosogatnivaló fölött...

ennyit erről.

Szóval az már biztos hogy tovább fogok tanulni, csak az lenne a kérdésem hogy milyen könyveket ajánlotok, amikben főemlősökről lehet olvasni, tanulni?


2009. dec. 8. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj át elősször is egy gimnáziumba,legyél kitűnő tanló,és ESETLEG felvesznek majd egy egyetemre külföldre ha jó a nyelvtudásod. és majd a többi jön magától. Sok sikert nem lesz könnyű,de szurkolok ;)
2009. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Arnold277 válasza:
Na mi lett? ;)
2018. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!