Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy iszonyat...

Úgy érzem, hogy iszonyat hülyék, elvakultak, önzőek az emberek. Van aki úgy gondolja megéri foglalkozni törődni velük?

Figyelt kérdés

Én azt mondom, hogy ha nem mindig a gyűlölködés meg önzés meg nemtörődömség menne akkor élhetőbb lenne az ország, de úgy érzem lassan, hogy ezen kár agyalnom és akkor leszek idővel a legboldogabb ha szarok mindenkire én is, ahogy ők is teszik.


Tényleg ez lenne az igazi Magyar mentalitás?


2009. dec. 4. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez ilyen ezo kaka lesz kicsit, de úgy láttam, ennyi a trükk. Te kreálod a szitukat a kételyeiddel. A négybetűs élet is olyan mint valami álomvilág, csak egyrészt közös, másrészt nem olyan gyors ütemben illékony, mint az alváskori álom :) Szóval valamennyire előidézheted azt, hogy a veled kontaktusba kerülő emberek is megtalálják magukban a jót. Nem abban, akivé tanulták és tapasztalták magukat, hanem abban, akik mindig is voltak. Jelzem, semmi továbbit nem erőltetnék itt, hogy ú, a lélek meg ilyenek. Csak van valami még a metakommunikáción túl is közöttünk, ami olykor egész jól tetten érhető.
2009. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elég sűrűn utálom az embereket, sokat tapasztalok, de tegnap volt egy nő, aki elkapott a buszon, mikor majdnem elestem. Jól esett, rég volt, hogy valaki nem belém taposott, hanem segített.

Ritka manapság a jó, de nem add fel, van még remény.

2009. dec. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne változz meg de légy éberebb és ne hagyd magad kihasználni.

Ez itt a föld.Emberek vagyunk.Szabad döntése van mindenkinek h hogy viselkedik.

Én próbálom az ilyen embereket kiiktatni az életemből és fokozatosan sikerül is.

Bár azt még meg kell tanulnom h ha beülök a kocsiba ne akarjak 5 percen belül megütni valakit mert annyira hihetetlenül bunkók ,tapintatlanok az emberek a közlekedésben h az vérlázító.

2009. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jól érzed,de kérlek ne add fel,sok ilyen emberre van szükség!!!!Én is volt hogy így gondoltam,e nem szabad,csak ránk számíthat az egész föld,az ilyenekre,mint TE!!!
2009. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!