Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a cigányok vagy a...

Szerintetek a cigányok vagy a más kultúrából érkező bevándorlók a "rosszabbak"?

Figyelt kérdés
Tehát az itthoni cigányok vagy pl. a Németországban élő törökök, arabok és más muszlim népek tudnak kevésbé beilleszkedni a többségi társadalomba?
2013. dec. 19. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

A törökök egy fokkal jobbak a cigányoknál. Még ők a legkulturáltabbak a muszlim népek közül, de attól még nekik sem igazán kéne itt lenniük.

A többi muszlimról annyira nem tudok. Még Tunéziában jártam egyszer, az elég putris hely volt, de úgy igazából erőszakosak nem voltak az ottaniak. Viszont a sunyulás ment ott is.

2013. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

A kelet-ázsiai bevándorlók a legjobb "minőségűek."

Az ő kultúrájuk illeszkedik legjobban az európaihoz.


A törökök jóval normálisabbak, mint az arabok meg az afrikaiak, pakisztániak.


Az Európába menekültként érkező 3. világbeliek, na azok sokszor rosszabbak is, mint a cigányok.

Van, hogy gondolnak egyet és elkezdenek törni zúzni.Franciaországban nem ritka az ilyesmi, de előfordult, már Stockholmban is.

2013. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bulgáriába nagyon kemény a cigány probléma!
2013. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem Magyarországon élek, szerbiai vagyok. Itt nagyon durva cigányprobléa van, lassan mi leszünk a kissebbség. Nem rasszizmusból, de tényleg katasztrofális. Föleg a mi környékünkön. A muszlimok dzsámia ott van a házunk mellett, minden nap arra megyek suliba, egyszer sem bántottak. Viszont olyan már volt, hogy afgán menekültek szaladgáltak az udvarunkban, és a rendörök kergették öket.
2013. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En a nemetorszägi törökökre nem tudok rosszat mondani, közöttük elek.Itt ahol lakom, a szomszedaim 95%-a török.

Soha egy hangos szo, sokkal csendesebbek mint az alkesz nemetek(közöttük is laktam mär).

Mindenki a törököket szidja, de szerintem az otthoni cigänyokkal sokkal több baj van.

2013. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dragonkalo ***** válasza:

Cigányok.


Senkivel nincs bajom,kivéve őket...

Az egyik legaljasabb,legprimitívebb faj a Földön.

2013. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. De az beszédes, hogy Kanada és Anglia a muszlim miatt nem változtatott a bevándorlási politikáján, de a cigányok miatt rögtön szigorítottak. Pedig ott mindenféle náció van. Persze azért a randalírozó, erőszakoló négerek, pakisztániak stb sem kismiskák.
2013. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!