Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg kérdés- ehhez mit...

Meleg kérdés- ehhez mit szóltok? Nekem eldurrant az agyam, pedig nem vagyok homofób, de bennem lenne a hiba?

Figyelt kérdés

Tehát a történet:


Adott egy elég kislányos homo csávóka, aki valami biztosításokat köt vagy kötött, lényeg h beette azóta magát kicsit pénzesebb körökbe is, na és hát bíz dobtam egy hátast. Azt mondja, hogy neki alapelve, hogy a heteróknak ahol csak lehet, keresztbe tesz, és elélvez attól, h már mennyi nagyobb üzletet hiúsított meg ilyen-olyan mesterkedésekkel.

Ennek oka pedig, hogy egyszer kinézett neki egy lóvésabb üzlet, aztán az illető azért lépett vissza tőle, mert pont a szerződés aláírásának napján megtudta a srácról h meleg, és ezt vissza is hallotta a srác, hogy márpedig ő b..ikkal nem fog üzletelni. Aztán felhívta és közölte vele, h bocs, de meggondolta magát, na és állítólag ez többmillás szerződés lett volna.


Ettől kezdve a srác elhatározta h amolyan álheteró életet él, facebookja tele álbnős képekkel stb, és persze ő az aki leghangosabban mocskosbu...izik mások előtt, röviden: eladja magát abszolút heterónak, bár akinek van kis érzéke, sztem nem tudja átrázni, mert eléggé látszik rajta.


Na aztán egyik nap ilyet szól, hogy mióta ez történt vele, ő minden heteróhoz úgy áll, hogy alapból azt nézi, hol tudja megfúrni, hogy nemá sikeresebb legyen, mint ő, és nagy örömmel újságolja a meleg haveri köreiben, h mekkora élvezetet jelent neki, ha heteróknak keresztbe tehet, és jól pofára ejtheti valamelyiket üzlettársát. Részéről ez amolyan bosszú, na meg igazi kisg. húzás persze.


Szerintetek normális ez?


Tényleg nem volt semmi bajom a melegekkel, ismerek nem egyet, na de ettől azért kiráz a hideg, és tényleg olyan igazi kis sunyi viselkedés ... csak gratulálni tudok hozzá. Viszont legalább van az életének célja ...


Ti mit szóltok hozzá? Azért ez már mintha kicsit átesne a ló túlsó oldalára, nem?


(Ismétlem: nem vagyok homofób, és tényeket írtam le, nem képzelgéseket, mielőtt valaki jelentené és törölnék !!!)


2013. dec. 6. 16:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Igen, jelenteni fogjuk a Moderátornak a kérdésed!


Itt van, feketén fehéren le van írva, a kérdéskiírás alapelveiben, hogy:


- A kérdés kiírásával történő gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalad reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen kérdéseket ne írj ki!

2013. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

így van, és szted énm ezt nem, tudom?


csak éppen semmi ilyet nem tettem! én leírtam egy valós esetet, viszont ha te mindjárt ezt véled felfedezni benne, akkor nálad sincs teljesen rendben valami, hallod-e ...


továbbra is fenntartom, nem a gyűlöletkeltés forog a fejemben, hanem kíváncsi vagyok más emberek véleményére, hogy esetleg mennyire találkoznak hasonló jelenséggel ill. ki milyennek látja ezt az esetet ... ennyi.

Pszichológus véleményét külön megköszönném!

Engem ilyen szempontból érdekelne, nem pedig gyűlöletkeltés célból írtam ki, de azért elég sokat elárul ám, ha te csak ezt tudod felfedezni ...

2013. dec. 10. 08:24
 23/30 anonim ***** válasza:

Már kaptál választ nagyokos! Nem identitásfüggő! Ha heteroszexuális lenne stb. más lenne a célcsoport.. illetve, mivel facebookját nem linkeltet be privátban se, még mindig lehet kamukérdés.

Az ilyen bunkók miatt döntöttem úgy hogy holnaptól már nem írok a gyakorira. lehet leszek, de biztos nem jövök ide, mert itt még a csapból is utálkozás folyik. Elszégyellhetitek magatokat!

Igen, menj pszichológushoz. Írass fel magadnak valami jó erős nyugtatót! Neked képzelgéseid vannak! Egy igazi meleg srác, olyan majdnem mint Jézus Krisztus. Úgyhogy megbocsájtok neked is és feloldozlak bűneid alól!

2013. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

igen, abszolút, azzal szórakoztatom magam h kamukérdéseket találok ki ... teéljesen egyértelmű.


figyelj, nem muszáj ám ide nézned mindig, ha ennyire idegesít! egyébként meg nemtom hogy várhatsz el tőlem ilyen jogsértő dolgot, hogy facebookot linkeljek be ... az ész megáll tényleg. és mert? abból döntenéd el, hogy kamu-e a kérdés?


továbbá: nem, nem kaptam választ! az nem válasz, hogy 1-2 magát megsértve érző meleg itt vagdalózik ... szeretnék némi szociálpathológiai megközelítésű, tudományos igényű választ is kapni.


Moderátor!

Írtam levelet, legyen kedves elolvasni! azért ez mégse így megy sztem, de mindenesetre jelzésértéke hatalmas ezeknek a hőzöngéseknek is!

2013. dec. 10. 10:31
 25/30 A kérdező kommentje:

mondjak vmit?

ennél jóval de jóval keményebb esetekről is tudok, amikor az alaphelyzet hasonló volt, azaz a meleg csávónak nagyon titkolnia kellett, mert olyan közösségben volt (ismert élportoló), na aztán a ganésága odáig fajult, hogy akiről csak megtudta, hogy jó eséllyel sejti, netán tudja róla a dolgot, na onnantól kezdve megindult a torpedózás, és addig nem nyugodott, amíg valahogy ki nem rúgatta az egyesületből is, még akár úgy is, hogy kreált ellene ilyen-olyan bizonyítékokat.

Nos ennyi, hát hiába, kemény dolog ez a személyiség, és igen kevesek mondhatják el magukról, hogy nekik viszonylag egészséges. Ugye ez is felmérte h neki potenciálisan ki jelent veszélyt a karrierjére, és akiről ezt rizikónak vélte, azt kicsinálta, de a legaljasabb eszközökre gondolj itt.


és most nyilván megint én vagyok a hű de szemnét, holott ez is csak egy általam ismert élsportoló srác konkrét története, szal lehet kimagyarázni, attól még ez így volt és van még mindig, csak már finomabb formában, mert hála istennek elkerült az élvonalból, így már annyira nem véli veszélynek a karrierjére nézve azokat, akik tudnak róla ... ennyi.


Mondok vmit:

nemhogy inkább értékelnéd amit írok, és értelmesen próbálnál meg hozzászólni ... ugyanis nagyon tanúságos az egész jelenség! és ha te meleg vagy, különösen jó infókat írhatnál ahelyett, hogy ezt a sértődött szöveget nyomod itt. névtelenül legalább vállalhatnád, hogy mit is gondolsz, vagy te hogyan viszonyulsz az ilyen esetekhez, mert abszolút nem egyedi!!!


De azért mondok pozitívat is: volt márt eset, amikor pont nagyon is szimpatikus és nyílt és értelmes hozzáállással találkoztam, tehát ilyen is van. csak még mindig túlsúlyban látom a kisebbségi komplexusokból eredő tombolást sajnos :( Te nem?


a Gyik pedig nem úgy megy sztem h ami szimpi azt bent hagyjuk, ami meg nem, azt gyorsan kiszedetjük. piont hogy tök jól meg lehetne itt NÉVTELENÜL ÉS EMIATT ŐSZINTÉBBEN beszélni !!! ezt se így látod?

2013. dec. 10. 10:41
 26/30 A kérdező kommentje:
nos semmi gond, töröltesd nyugodtan valami fantasztikus álindokkal, sikerült lementeni és betenni szakmai oldalra, nagyon kíváncsi lettem, h pszichopathológiailag erről szakemberek hogyan vélekednek.
2013. dec. 10. 10:50
 27/30 anonim ***** válasza:

És te hogyan viszonyulsz a heteró sráchoz, aki átvágta a történetben szereplő meleg srácot?


Mert ne haragudj, de úgy érzem szerinted minden meleg kihasználja a melegségét. Szegény heterókat rugatnak meg egyebek. Tudod mindenki van oka arra, hogy kirugasson valakit. Vagy anyagi alapú, vagy beosztáson múlik a dolog. Mellesleg a heteróknál bőven van ilyen eset. Én még nem hallottam olyat, hogy heterót azért rúgtak volna ki, mert heteró. De melegeket a másságuk miatt kerültek már el munkahelyekről.

2013. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
rugatnak ki
2013. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Csalódott a világban érthető.

Azokat akiket átbasz mivel ártatlanabbak,mint ő,akivel szintén k.basztak?Semmivel.

Az üzletben nincsenek jók és rosszak.Érdekek vannak.

De nekem is kicsit kamuszagú ez a kérdés.Én még ilyenről nem hallottam,hogy "egy b-zival nem üzletel".

Aki ilyen hülye az nem alkalmas,sikeres ebben a világban.

2014. febr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

okés, akkor legyen kamu, ha ez nektek annyira jó ...

azért tudod ezek a nagyon mély törekvések és egyéni sértődöttségek ezerszer sokkal erősebbek bármilyen üzleti érdeknél. erről ennyit, de igaz, ez csak az én véleményem.

2014. febr. 3. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!