Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg kérdés- ehhez mit...

Meleg kérdés- ehhez mit szóltok? Nekem eldurrant az agyam, pedig nem vagyok homofób, de bennem lenne a hiba?

Figyelt kérdés

Tehát a történet:


Adott egy elég kislányos homo csávóka, aki valami biztosításokat köt vagy kötött, lényeg h beette azóta magát kicsit pénzesebb körökbe is, na és hát bíz dobtam egy hátast. Azt mondja, hogy neki alapelve, hogy a heteróknak ahol csak lehet, keresztbe tesz, és elélvez attól, h már mennyi nagyobb üzletet hiúsított meg ilyen-olyan mesterkedésekkel.

Ennek oka pedig, hogy egyszer kinézett neki egy lóvésabb üzlet, aztán az illető azért lépett vissza tőle, mert pont a szerződés aláírásának napján megtudta a srácról h meleg, és ezt vissza is hallotta a srác, hogy márpedig ő b..ikkal nem fog üzletelni. Aztán felhívta és közölte vele, h bocs, de meggondolta magát, na és állítólag ez többmillás szerződés lett volna.


Ettől kezdve a srác elhatározta h amolyan álheteró életet él, facebookja tele álbnős képekkel stb, és persze ő az aki leghangosabban mocskosbu...izik mások előtt, röviden: eladja magát abszolút heterónak, bár akinek van kis érzéke, sztem nem tudja átrázni, mert eléggé látszik rajta.


Na aztán egyik nap ilyet szól, hogy mióta ez történt vele, ő minden heteróhoz úgy áll, hogy alapból azt nézi, hol tudja megfúrni, hogy nemá sikeresebb legyen, mint ő, és nagy örömmel újságolja a meleg haveri köreiben, h mekkora élvezetet jelent neki, ha heteróknak keresztbe tehet, és jól pofára ejtheti valamelyiket üzlettársát. Részéről ez amolyan bosszú, na meg igazi kisg. húzás persze.


Szerintetek normális ez?


Tényleg nem volt semmi bajom a melegekkel, ismerek nem egyet, na de ettől azért kiráz a hideg, és tényleg olyan igazi kis sunyi viselkedés ... csak gratulálni tudok hozzá. Viszont legalább van az életének célja ...


Ti mit szóltok hozzá? Azért ez már mintha kicsit átesne a ló túlsó oldalára, nem?


(Ismétlem: nem vagyok homofób, és tényeket írtam le, nem képzelgéseket, mielőtt valaki jelentené és törölnék !!!)


2013. dec. 6. 16:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

hééé ne forgasd már ki, amit írtam!

a csávó pontosan azért csinálja amit csinál, mert meleg!

ha nem lenne meleg, ez a kérdés se született volna meg, hiszen nem állt volna elő ez a helyzet!


tehát miért is kellene kihagynom a történetből azt h meleg? amiket pedig "társítottam", azok mind tények szintén! tudom, ..ar ügy, de attól még tények, és én kérek elnézést.


komolyan egy agyrém, h képesek még a valóságtartalmát is megkérdőjelezni, csak hogy ne legyen már negatív színezetű a történet ... azért a tolerancia nem igazán erről szól! Tényleg sokszor már mintha megfordulna a dolog, és még én kérek elnézést, amiért a kisge..-nek ilyen alattomos személyisége van. az ész megáll na.

Tehát nem értelek, ennyi röviden, de van egy olyan érzésem, h szándékos a téma félrevitele, értem én, szintén tipikus reakció....


!!!! Azt is írtam h vannak tök normális meleg haverjaim is, kettő is, na de ez a csávó ez enyhén defektes sztem ... ennyi!!! vagy ezt a részét nem olvastad ? Olyannyira h az egész közösségemből kb csak engem gyanúsítanak meg olykor, amiért haverkodok a 2 meleg sráccal, és megkapom h nem értik, mit akarok én egy melegtől, szóval sztem nálam toleránsabbat nem találsz, mert teszek rá magasról, mivel tényleg jó fejek. Na de azért álljunk már meg ... És főleg azzal álljunk le, hogy szándékosan félremagyarázod, amit írtam!! IGEN, sajnos a leírt negatív tulajdonságok társulnak hozzá! és? mit tegyek velük?

2013. dec. 8. 09:12
 12/30 anonim ***** válasza:

"a csávó pontosan azért csinálja amit csinál, mert meleg! "


Azért csinálja, mert egy bunkó barom. Heteroként is az lenne, ezért nem az identitásától függ, csak akkor más lenne a célcsoport.

2013. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

jó, de akkor felsorolnád, melyek azok a minden létező sztereotípiák? kíváncsi lennék, és egyesével válaszolok rá, megígérem, ugyanis egyiket se én találtam ki ..


abban viszont egyetértünk h agybeteg, most már csak a kapcsolat a kérdés.

2013. dec. 8. 14:23
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

Hát nálam az sántít, hogy lányos meleg létére játsza a tökös heterót! Ez elég ellentmondásos.

És milyen az már, hogy heterókat akar átvágni? Lényegében nem tudhatja, hogy ki a heteró vagy ki nem. Vagy mindenkitől megkérdezi és, aki heterónak vallja magát azt átvágja?


Nem mellesleg egy heteró azért tett neki kereszbe, mert meleg. Nem vagyok bosszú párti, de ilyen alapon érthető a reakciója. Feltéve, ha igaz a történet.

2013. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

na te is kezded, de oké, akkor ám legyen h hazudok, és csak kitalált történet. viszont bocs, de elég fura dolgokat írsz.


mi az honnan tudja? hát ne haragudj, de akinek csak egy minimális érzéke is van az ilyesmihez, egyáltalán minimális emberismerete van, az úgy kapásból secperc alatt levágja vkiről, és nem azért mert affektál vagy lányos, hanem a frász tudja, egyszerűen megérzés.

2013. dec. 9. 08:47
 16/30 A kérdező kommentje:

ja és igen, valóban baromi ellentmondásos. a csávókáról kb ordít h meleg, és kész vicc ahogy nyomja magáról napi szinten a bnős képeket a facebookra, na de hiába lóg ki a lóláb, azért van aki bekajálja, vagy ha nem is, legalábbis ki tudja magyarázni, hogy ugyan már, mit képzelnek, hát tele van ő bnőkkel ...


de tudod mit? nekem meg az hihetetlen h léteznek ilyen felfogású emberek mint te is, hogy ezt valahogy nem akarják megérteni, bár sztem itt némi szándékos félremagyarázás is van...

2013. dec. 9. 08:49
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, saját tapasztalat, de meleg létemre én nem igazán tudom megmondani, hogy ki meleg és ki nem. Max a nagyon feltűnő emberekről. A baráti körömben sem nagyon van, olyan meleg, aki secperc alatt ráérezne erre.


Ha gondolod linkelj facebook profilt és megláthatjuk, hogy valóban van ilyen srác. Mert eddig a te állításaid nem bizonyítottak.

2013. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

ez tényleg fura, mert én meg heteró létemre azonnal levágom vkiről ... és ahogy írtam, nem mert lányos, hanem amolyan sokadik megérzés, én se tudom megmagyarázni, de ezzel nem hiszem h annyira újat mondanék, mert ezek szerint nagyon más körökben mozgunk, de nekem az összes haverom ugyanezt mondja, azaz h oké, lehet h nem tudja mi van pontosan, de azt érzi, hogy "a rák eszi meg, valami nem frankó itt a csávó viselkedésével"... Sokszor volt már ilyen eset, aztán amikor konkrétan kiderült róla, akkor jöttek a "ahaaa, akkor értem már"-típusú beszólások.

hidd csak el nyugodtan, aki nem fogyatékos heteró, az tök simán levágja rólad, egyszerű. Én ezért is akadok ki mindig azon amikor jönnek a hülyeségekkel, h "ugyan olyan ember, csak a szexuális identitása más stb stb", én meg szoktam mondani h a nagy frászt, ugyanis oké, ugyan olyan ember, csak éppen az egész személyisége hordozza TERMÉSZETESEN ezt a kis "apróságot", és látod, én meg azt nem értem, hogy te hogy nem veszed ezt észre valakin.

2013. dec. 9. 14:49
 19/30 A kérdező kommentje:

ne viccelj már, dehogy linkelek facebookot, a végén még én követek el valami netes rágalmazást, de amúgy a csávó van annyira paranoiás h tök zárt neki az egész, tehát épp ez a legborzasztóbb h tulképpen az állítólagos legjobb haverjait nézi tök hülyének és azokat eteti a nős sztorijaival (aztán a háta mögött meg persze jót röhögnek az erőlködésein, de ő meg van győződve h mindenki királyul bekajálja a hülyeségeit). De nyugi, látszik a csávón, az egy dolog, hogy szerinte nem, de érdekes, én eddig akárkinek mutattam haveromnak, mindegyik rögtön vágta így kép alapján is.

De miért olyan fura ez? és akkor életben meg nem is kérdés ... gondolj pár olyan helyzetre ahol ez úgy tuti 100-asra kijön ... pl menj el vele együtt tusolni vagy öltözőbe, aztán nézd meg, milyen zavarban lesz vagy egyáltalán hogy viselkedik (mondjuk ő általában próbál kibújni minden áldumával az ilyen helyzetek elől mert sztem fél h felállna neki a dákesz na meg eléggé hebegne -habogna zavarában (csak mert akár ehhez csak hasonló helyzetekben is azt teszi ...). Most ez olyan dolog (még olyanabb) h egy heteró srácot engedj be a lány tusolóba, aztán nézd meg a reakciót ...

2013. dec. 9. 14:54
 20/30 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem egy internet troll vagy. Annyi butaságot beszélsz! a környezetedben hány melegekről tudod, hogy meleg? Körülbelül 1-2 melegnél sikerült beletrafálnod? És máris te vagy a szakértő? Látszik, hogy közöd sincs a melegekhez, csak van egy, aki állítólag heterónak adja ki magát.


Na akkor várom a facebook profilt. Mert így a semmiről beszélünk, mert nem tudsz bizonyítékot felmutatni. És addig, csak a humbug az, amiről beszélsz!

2013. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!