Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ért már hátrányos megkülönbözt...

Ért már hátrányos megkülönböztetés a származásod miatt?

Figyelt kérdés

Természetesen mindenki írhat, mert nyilván magyarokat is érhet hátr. megkül. így nem csak valamilyen kisebbséghez tartozó személyek válaszára vagyok kíváncsi.

Igen/nem válaszok önmagukban mínuszt érnek, szeretném ha egy rövid történet is társulna hozzá (elég két sor is ha le lehet írni).


2013. dec. 3. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Anyám révén német-magyar állampolgár vagyok, de én itthon születtem, kisebb időszakokat leszámítva itthon éltem végig (Németországban sosem). Ennek ellenére többször történt meg velem az, hogy amikor az emberek megtudták, hogy német vagyok, egyből elkezdtek nácikat emlegetni, nácinak hívni engem, stb...
2013. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!