Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Londonba készülök dolgozni,19...

Sammy1203 kérdése:

Londonba készülök dolgozni,19 éves vagyok, és meleg. Ez jelent bármiféle megkülönböztetést odakint? Milyen a melegek fogadtatása, közélete Londonban? Értem alatta a szórakozást, munkát, ismerkedést, családi életet.

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
jobb mint itthon.
2013. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokkal nyitottabbak ilyen téren. Londonban elég sok meleg ember él, és viszonylag normális az is, ha akár a pároddal kézenfogva mész. Itthon konkrétan agyonvernének érte kb. :)
2013. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, válaszotoktól máris megkönnyebbültem kissé. :)
2013. aug. 27. 17:35
 4/8 Szotyistészta válasza:

Én tavaly voltam kint Londonban, és már akkor rengetek meleg volt. :)

Kézen fogva sétálnak, de nem vonják direkt magukra a figyelmet. Csak úgy viselkednek, mint a többi normális ember. És nem is bámulja őket senki. Kint teljesen normális ez a helyzet:)

2013. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
London az egyik legjobb hely lehet melegek számára. Kb. mint Spanyolország, Svédország vagy Berlin, olyan a melegélet ott, sok meleg párt látsz az utcán, nyíltan élnek, nem izgatnak senkit. Ismerősömnek is van nyíltan meleg, sőt transznemű munkatársa is Londonban és ez senkiben nem kelt megrökönyödést. Menj végig az Old Compton Street-en ha ott leszel :).
2013. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ilyen elfogadóak Londonban? :O

dejóóó :)

2013. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg nagyobb önbizalommal nézek a jövőbe. Lehetőleg néhány hónap, és már itt sem vagyok. :)
2013. aug. 29. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyáron kint voltam Londonban de nem láttam egy meleg párt sem az utcán... :/ Lehet csak elkerültem őket. Én is meleg vagyok egyébként. :)
2013. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!