Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy gazdagnak...

Mit csináljak, hogy gazdagnak lássanak?

Figyelt kérdés
Adjatok tippeket légyszíves! (kötekedők kíméljenek!)
2009. nov. 14. 22:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is barom dolog ez, de mindegy.

Én a gazdagabb embert (legyen az fiú vagy lány) onnan ismerem meg, hogy MINDIG tökéletesen van vágva a haja, mintha (vagy tényleg) hetente járna fodrászhoz. Nem arról van szó, hogy jól van vágva a haja és azt rendben tartja, hanem látszanak a friss (1-2 hetes) vágások. Illetve, a másik, hogy aki nem újgazdag, hanem ilyen elitebb emberke, annak nem ordít minden cuccáról, hogy az márkás, de azért mégis minden cucca az. Tehát nem gigantikus méretű logók vannak mindenén, mert igazából ezt tényleg a csórók csinálják, akiknek megadatott egy darab márkás öv vagy táska. Meg a másik az, hogy az apró dolgokban is igényesek, na meg azok a kis apró "elit" szokások :) És itt megint hangsúlyozom, hogy nem az újgazdagokra gondolok. Volt egy srác, aki nekem anno nagyon tetszett (nem azért, mert pénze volt), na hát nála elég sok ilyen kis elit szokást megfigyeltem, amik amúgy baromira tetszettek tőle, de pont azért, mert ezek olyan lényéből fakadóan természetesek voltak. Pl. eleve az, hogy mindig nagyon udvarias volt, és nem csak a jó csajokkal, hanem MINDEN emberrel. Meg tök csíptem, hogy nem dohányzott ugyan, de bizonyos alkalmakkor elszívott egy-egy szivart. Amúgy meg tök jófej volt, sosem viselkedett tolakodóan, mindig érdeklődő volt, és nem vágott fel a pénzével, csak szimplán természetesen kezelte azt, hogy neki ezek a dolgok megadattak, de sose éreztette senkivel azt, hogy ami másnak van, az esetleg ócskább, mint az ő cuccai. Számomra ilyen egy amolyan úri gazdag pasi.

De még mindig nem tudom, hogy te nő vagy-e vagy férfi.

2009. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%

A gazdag ember sose vág fel a pénzével, külsőségekre meg főleg nem ad.


[link]


Nézd meg ezt a képet. A fekete felsősnek kb. 900 milliárdnyi forintja van (vagy ha úgytetszik 900 000 millió Ft) és nézd meg a cipőjét, farmerját, nem létező aranyórát a csuklóján. Nem mellesleg mellette ülő fehéringes pedig majdnem 15 éve a leggazdagabb ember a világon.

2009. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

Keress egy _jó_ cipészt és varrónőt. Ugyanis ha csak egyvalaki észrevesz rajtad egy kínaiban/farmerklubban vásárolt ruhát (azokat pl. én mind fejből tudom, kedvenc márkám, mert olcsó :D ), buktad az egészet. Szóval csináltass magadnak full egyedi cuccokat, amik tuti nincsenek másnak. Érdemes időt fordítani a tervezésre, mivel így ha megkérdezik, honnan van, mondhatod, hogy egy neves ruhatervezővel terveztettél magadnak egy kollekciót. (valami külföldit érdemes mondani, akit nem fog az illető holnap felhívni) Minden ruhához legyen passzoló sálad, kesztyűd, cipőd, táskád, kalapod. Különösen ha lány vagy, ma már csak a gazdagok hordanak kalapot. Elegáns kicsi ékszer/hi-tech telefon, karóra (soha ne nézd meg a telefonodon az időt!!!). Ápolt bőr, tökéletes frizura., manikűr, szolid smink. Minőségi combfix, soha nem harisnyanadrág. Márkás napszemüveg, vagy ha nem az, akkor legalábbis nagyon letisztult, egyszerű, nem a kínai csicsások. Akár vehetsz külön szemüvegkeretet és sötét lencsét rakatsz bele -> egyedi.

Olvass rengeteget, legyél képben a klasszikusokkal, filozófiával, tanulj meg táncolni és legalább egy hangszeren játszani. Tanulj meg minden apró illemszebályt, azokat is, amik nem magától értetődőek és sokan nem is alkalmazzák őket. Beszéded lehet csendes avagy harsány, a lényeg, hogy akkor szólalj meg, ha tényleges mondanivelód van. Legyen humorérzéked. Jelenj meg minden évben az Operabálon, illetve minél több nívós rendezvényen, lehetőleg úgy, hogyfel is vegyen a kamera -> lássanak a tévében az "elit" között. Kerüld a trágársgot és a botrányt. Válassz valami különleges hobbit. Tudd, mi megy a színházakban és a Müpában (ez utóbbiba ha diák vagy, 200 Ft-ért bemehetsz, de nem árt néha az első sorokban is megjelenni).


Hosszú, hosszú még a lista. Valójában inkább az egyediségen múlik a dolog. Meg lehet csinálni, de mindenképp sok plusz pénzt kell beleölni. Azt már te tudod, hogy rendelkezel-e kerettel, illetve hogy megéri-e.


Ja, a legfontosabb: a barátaiddal sajnos meg kell szakítani a kapcsolatot, csak előtte valahogy beadagolni, hogy most nagyon bejött egy üzletetek. Ugyanis elég egyetlen rossz iwiwes komment és a látszatnak lőttek.

2009. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Tudod nekem van olyan haverom,hogy annyi pémze van mint a pelyva,és megse mondanád róla,hogy milliomos!Akinek pénze van nem villog vele,hogy :"nézd mim van nekem.." hanem teljessen átlagos civil emberként él!Egyébként ha meg nem vagy az akkor minek megjátszani magad??Úgyis lejön rólad,elöbb-utóbb,hogy csak megjátszod magad!Az nem Te vagy csak egy szerep... Inkább törekedj arra,hogy elérj egy olyan egzisztenciát;)Amúgy a korodat kiirhattad volna,kiváncsi lettem volna rá!
2009. nov. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerezz pénzt. Sokat!
2009. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Szerintem ne tegyél úgy mintha gazdag lennél mert annak semmi értelme nincs inkább legyél egy rendes becsületes ember és éld az életed tovább hidd el segíteni fog még ha nem is vagy gazdag akkoris legyél boldog ember és legyen egy rendes munkád,családod.Lehet hogy hülyeség amit ide leírtam de szeritem ez a véleményem.

Üdv.:Peti

2009. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem "az légy, aki vagy"! Ne akarj másnak látszani.
2009. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A kérdés h meddig ? 5 percig v évekig?
2009. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Engem a környezetemben mindenki gazdagnak hisz.

Annyit szoktam mulatni ezen.Komolyan!

2009. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Ez stilus kérdése , nem pénzé .
2009. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!