Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemen vagyok és sokszor...

Egyetemen vagyok és sokszor azon gondolkodom, hogy egyesek, hogy tudnak ilyen okosak lenni, hogy fejleszteték ki magukat ilyen jòra és szinte tökéletesek? én töröm össze magam és alig jutok "előre"

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 19:32
 1/2 tanárúrkérem ***** válasza:
Ha egyetemen vagy, Te is sokkal okosabb vagy másoknál, pl. ált. iskolai osztálytársaidra ha gondolsz. És akárhova fejlődsz is, mindig lesznek nálad jobbak, ezen kár rugózni. Aki jobb nálad, az: jobb géneket örökölt(könnyebben tanul, gyorsabban megjegyez, ), jobb iskolába járt, többet olvastak neki 2 évesen, nyitottabb, tehát ezer oka lehet. És biztosan sok munka is van mögötte, a tudást senkinek nem adják ingyen. Fel a fejjel!
2013. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez kicsit tapló dolog lesz, de engem mindig az nyuktat, hogy nekem van életem...

Iszonyat sok "zseni" vesz körül itt (SZTE-TTIK) de ha rájuk nézek, akkor látom, hogy ők sosem élvezték az életet, úgy, mint én....

2013. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!