Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beilleszkedni?

Hogyan tudnék beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Idén bekerültem egy másik iskolába de a gyerekek nem fogadnak be. Van egy lány aki végképp irritál mert minden szavamba beleköt, fintorogva néz rám, gúnyolódik. A közösséggel ( a lány kivéve) nem lenne problémám csak nem akarnak befogadni engem mert én kissé más vagyok mint a többiek én nem vagyok az a rózsaszín pláza cicás kiscsaj hanem inkább humoros vagyok, sportosan öltözködöm bár inkább hip-hop stílust jellemző rám... Miért külső alapján ítélnek az emberek? Miért nem fogadnak el? Ha odamennék beszélgetni velük elfordulnak mint ha ott se lennék (jobb esetben) vagy jönnek a megjegyzések. De sajnos én ennek ellenére sem tudnék megváltozni mert olyan vagyok amilyen.. Minden szünetben magányosan ülni a padon azt várva csengessenek már be mert úgy érzem mindenki rajtam röhög csak nagyon rossz érzés! Valaki tudna segíteni?Légyszíves!

2013. szept. 18. 15:05
 1/1 KZitus ***** válasza:

Szia


Varázsigét nem tudok neked mondani. De gondolkodj azokon a pozitív tulajdonságaidon, ami miatt az előző iskolában kedveltek. Fontos, hogy figyeld a társaidat és egy idő múlva rájössz, mi az, amivel kiérdemled a többiek figyelmét. Most kezdted az iskolát, légy kicsit türelmesebb mind magadhoz, mind a többiekhez.


Írtad, hogy nem akarsz megváltozni. Miért várod akkor, hogy a többiek megváltoztassák "magukat" veled szemben. Talán ha ezen a dolgon gondolkodol, megtalálod a megoldást.


Üdvözlettel: Zita

2013. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!