Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet a legkönnyebben...

Hogy lehet a legkönnyebben beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Dániába költözöm a nagyszüleimhez,családi okok miatt. Apukám dán (volt), amikor kicsi voltam beszéltek hozzám dánul,meg sokszor voltunk kint Dániában,viszont mostanra már nem igazán emlékszem,eltelt pár év. Milyenek a dánok,tehát befogadóak? Ki fognak,azért közösíteni,mert "bevándorló" vagyok? Hogyan állnak a külföldiekhez?

2013. márc. 10. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak egyszer voltam Dániában, akkor is csak egy hétre, de nagyon-nagyon jó volt, szerencsés vagy :)

Mindenki nagyon kedves volt és segítőkész, szerintem nem lesz gond, ameddig pedig nem tanulsz meg dánul, használhatod az angolt, mert kb. mindenki beszéli. De biztosan gyorsan bele fogsz jönni!

2013. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Igazad volt,az emberek nagyon kedvesek,és tényleg mindenki beszél angolul,ez alól kivétel volt egy öreg bácsi,de egyébként tényleg nagyon jó hely,bár az időjárás...na ez az egyetlen dolog nem tetszik!:)
2013. márc. 29. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!