Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyám apám nem engedik hogy...

Anyám apám nem engedik hogy azt vegyek a pénzemből amit akarok. Mit mindjak/csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék venni egy airsoft fegyvert, de az idiòta ősök nem engedik. Olyan idegesítőek. Elkezdik hogy hol hasznàlnám mi lőnék...

Meg hogy egy ember magyarázza el a működését és nèzzek utàna 2millió helyen!! Kiborítanak a hülye kérdésükkel meg az aggodalmukkal!! Mindig beleköt apám hogy ez ilyen ez olyan ésegkérdez embert a véleményéről. Unom a kis szarsàgait hogy ilyen komolyan veszik!!! Könyörgöm segítsetek mert megőrülök!!


2013. szept. 12. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

A kérdésedből kitűnik, hogy kicsit sem vagy tisztában a lehetséges veszélyekkel. Ezt gondolom a szüleid is tudják, és mivel ők vállalják a felelősséget(!!!), ha balesetet vagy bármi kárt csinálsz, ezért persze hogy nem engedik.


Minél többet duzzogsz, annál gyerekesebb leszel, és annál inkább fogsz inkább két maflást kapni, mint fegyvert!!

2013. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

17 vagyok és már 5 éve gyűjtöm a pénzem.

simán telik rá, és a pénz 5%-át adtál ők kb...

de akkor is az én pénzem és azt veszek amit akarok.

de meglepődtem a válaszokon, és nem csinálnék semmiben kárt, nem kell lenézni...

2013. szept. 13. 14:28
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem az a lényeg, hogy van-e rá saját pénzed vagy sem, hanem a megnyilvánulásaidból az jön le - és úgy látszik nem én voltam az egyetlen aki látta - hogy egy éretlen kiskölyök vagy, akinek a kezébe még nem való.


"Meg hogy egy ember magyarázza el a működését és nèzzek utàna 2millió helyen!!"


Ha felelősségteljes lennél, akkor nem írtad volna le ezt a nagy baromságot. Többek között ezért is maradj még a vizipisztolynál.



"Kiborítanak a hülye kérdésükkel "


Vagyis felelősségteljes, értelmes szüleid vannak, akik a kategorikus tiltás helyett látni akarják, hogy tisztában vagy azzal, hogy mit fogsz a kezedbe, stb..

Nem ők a hülye idegesítőek, hanem te. Durcizás helyett pedig gondolkodj, 17 évesen már ideje lenne elkezdeni.

2013. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"de akkor is az én pénzem és azt veszek amit akarok. "


Így képzellek el:

[link]

2013. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De akkoris a szüleid, és rajtuk múlik a biztonságod. Örülj annak, hogy legalább foglalkoznak ezzel, és nem mondtak simán nemet. Ha azt akarod, hogy ne egy kölyökként bánjanak veled, akkor viselkedj is úgy.
2013. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne vegyél airsoft fegyvert, mert úgy jársz, mint ismerősöm! :D

[link]

2013. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
áh, anyátok kínját...
2013. szept. 14. 08:36
 18/18 anonim ***** válasza:
67%
Na mivan, azt vártad, hogy mindenki téged fog ajnározni, hogy tényleg mekkora idióták a szüleik? :D Kölyök...
2013. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!