Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, és fiúk, ti miért...

Lányok, és fiúk, ti miért jártok szórakozóhelyekre, ha ismeritek veszélyeit?

Figyelt kérdés

Először is nagy a verekedés valószínűsége, másrészt a drogok veszélye, amikor nem figyeltek oda, és valaki belecsempészi a drogot az italotokba. De egyszer azt hallottam, hogy valakinek az italába festékhígítót csempésztek. Az illető azonnal eszméletét vesztette, a kórházban meggyógyították, de csővel kellett kiszivattyúzni a hígítót.

Mostanában történt, hogy egy 15 éves lányt lét 18 éves fiú megerőszakolt. Ha tudjátok, hogy veszélyes ilyen helyekre járni, akkor miért teszitek??


2013. aug. 22. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván bulizni...
2013. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem a nyolc kerben lakom
2013. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az élet veszélyes.
2013. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Az a két fiú egy magyar, és egy olasz közös produkciója volt! Én nem járok ilyen helyekre, viszont aki azt mondja, hogy bulizni jár az hazudik, mert itt csak dug.ni lehet ingyen... /F
2013. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyeken alap, hogy nem iszok semmit, vagy csak úgy, hogy előttem nyitják ki az üveget (de jellemzően előtte alapoztunk bolti itallal, amikor még jártam bulizni). Drogozni meg jellemzően önszántából kezd az ember (ha van annyi esze, hogy nem fogad el mindent idegenektől).

Erőszak is történhet bármikor és bárhol, akár este könyvtárból hazafelé tartva is...

2013. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a történet házibuliban volt.
2013. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem járok, mert ott csak gyökerek vannak, intellektuális halottak.

18/f

2013. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te miért jársz kocsival, ha tudod, hogy mennyire veszélyes? Miért fürdesz tengerben? Miért eszel olyan húst, amit nem magad vágtál (elvégre legalább 5 különböző féreg és paraztika terjed így)?


Írtál 2 félig-meddig konkrét esetet ki tudja hány hónap/év történéseiből, miközben fiatalok millió, fejenként 20/30/50/kismacska alkalommal voltak bulizni úgy, hogy semmi bajuk nem történt.

2013. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszom diszkóban, mert drága és mert erre való az alapozás, fiúktól piát nem fogadok el amúgy se.

Megtámadni bárhol megtámadhatnak, az utcán is ha megyek épp haza munkából vagy óráról, sőt annak még nagyobb a valószínűsége, mint h egy teli zsúfolt helyen bármi bajom lesz.


Lány vagyok, nem verekedek, azt csak a gyökér és buta férfiak szoktak.


Egyetemre járok így egyetemire szórakozó helyek vannak, az intelligencia már jóval magasabb, mint bárhol máshol, szóval alapból semmi baj egy ilyen hellyel

2013. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15 éves koromtól kezdve járok metal koncertekre, motoros találkozókra. Soha nem volt balhé. Nagy az összetartás. Aki részeg se köt beléd mint a discoba. Jah, és a drog az minimális...
2013. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!