Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha megszűnik a Danubius, és a...

Ha megszűnik a Danubius, és a Sláger, akkor nem tudják folytatni az adást egy másik frekvencián, más néven, ugyanazokkal a műsorokkal? Bocsi, csak ezt nem értem, végleg megszűnik, nincs egérút?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 12:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, előző.
2009. okt. 29. 20:47
 12/14 anonim ***** válasza:
2009. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem igenis kell mindkét rádió. Nem lehet olyan rossz, ha mindkettőnek van néhány milliós hallgatótábora nem? :) Akik azt mondják, hogy ezek sz@r rádiók, azokat nem értem.

Szokták mondani, ha valamit 10-ből 8 ember szeret, akkor nem a 8 ember az idióta. :)


Ezt a hozzáállást a művészfilm kedvelőéhez tudnám hasonlítani...Akik ezeket kedvelik, minden más, populáris filmet fikáznak. Pedig.... :)


Ugye azért nyerte meg az ellenfél, mert a bevétel 55%-át ajánlották fel, ami sokak szerint irreális. :) Dehogy az. :) Csak a megfelelő kiskaput meg kell találni. Mondjuk a legtöbb bevételt hozó forrást (Reklám) ki kell helyezni egy külső cégbe...aztán a tényleges rádió bevételének a felét oda lehet adni, az nem nagy cucc.

2009. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem igenis kell mindkét rádió. Nem lehet olyan rossz, ha mindkettőnek van néhány milliós hallgatótábora nem? :)"

Ha meglenne a választás lehetősége, akkor változna a helyzet. De így, még jó hogy ezt a kettőt hallgatják, ha ez a két adás van. Amióta a Petőfi (MR2) egy kicsit populárisabb irányba ment el, azóta mindkét rádió vesztett hallgatókat. Egy kérdés: mit ennél ha csak a kenyér meg a mákostészta közül választhatnál?

Az emberek meg nem magát a rádiót hallgatják azért mert az ami, hanem főleg a műdorokat. Lásd Boros-Bochkor. Amelyik tényleg jó és sikeres műsor volt azok meg úgyis lesznek. Legfeljebb a zenei világuk lesz egy kicsit más. De ha nem lesz elég nagy a hallgatottság (azaz nem lesz elég reklámbevétel) akkor úgyis kénytelenek lesznek az emberek ízlése felé elindulni.

2009. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!