Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha megszűnik a Danubius, és a...

Ha megszűnik a Danubius, és a Sláger, akkor nem tudják folytatni az adást egy másik frekvencián, más néven, ugyanazokkal a műsorokkal? Bocsi, csak ezt nem értem, végleg megszűnik, nincs egérút?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 12:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
12%
Kit érdekel a Láger rádió sorsa?
2009. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az annyira nem, de a Danubiust szerettem...
2009. okt. 29. 12:18
 3/14 anonim válasza:
93%

Ez engem is nagyon érdekelne, jó lenne ha nem szűnne meg ezután hallgathatjuk a jó kis politikai beszélgetős adást hát mondhatom nagyon jó lesz..

Arról nem is beszélve hogy abba nem gondoltak bele, hogy vajon ezt a rádiót ki fogja hallgatni.

2009. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
de lehet h.tudnák,csak kisebb frekvenciatartományt kapnának..vagyis pl.nem lenne országos...meg aztán alaposan ki vannak osztva ezek a frekvenciák,nem olyan könnyű odaadogatni.
2009. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
A Sláger mehet a süllyesztőbe, a Danubius is, hülyére veszik a rádióhallgatókat, az meg undorító. Ezeknél minőségibb rádiót is beszüntettek már. A Juventus még egy fokkal jobb náluk. A Sláger hol tett eleget pl. a profiljának? Többet hallottam Juventuson ABBA-t és Queen-t, mint a Slágeren.
2009. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát a politikai szarság-fosság adókat biztos hogy nem fogok hallgatni, mert már csapból is az folyik, meg miért idegesíteném magam ilyenekkel, mikor azért hallgattam a rádiót, hogy szórakoztasson, ne pedig untasson.
2009. okt. 29. 12:28
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem olyan egyszerű a dolog, hogy fogják magukat és más frekvenciára költöznek.

Van egy ún. frekvenciagazdálkodása minden országnak. Ez biztosítja, hogy ne legyen túl nagy rádiós zavar akárhol, ne interferáljanak egymással az adások és az egyéb kommunikációs csatornák.

Ezért van, hogy most tulajdonképpen 5 országos frekvenciasáv van, de abból 3 a Magyar Rádió közsszolgálati (az...) adására van (korábbi Petőfi, Kossuth, Bartók). Plusz ez a kettő a kereskedelmi rádióknak. Rajtuk kívül kisebb-nagyobb teljesítménnyel működhetnek helyi adók (Budapesten nagyobb pl Juventus, kisebb Pl Roxy).

Egyik rádiót sem hallgatom, hallgattam, így nem mondom hogy sajnos, de nem tudják megcsinálni, hogy átkötlzönek. Legfeljebb valami olyan módon tudnának közel országosan sugározni, mint a Juventus, hogy több kisebb frekvenciát "vesznek" vidéken és Budapesten. De ez nem biztos, hogy anyagilag megéri. Azt ugye nem feltételezi senki, hogy az elsődleges célja a kereskedelmi rádióknak az emberek színvonalas szórakoztatása?


Amúgy meg: a most népszerű műsorvezetők előbb-utóbb úgyis meg fognak jelenni az új rádiókban. Esetleg kicsit eltérő műsorral. Arra se tenném fel az életemet, hogy már most nem él mondjuk a Boros-Bochkor és valamelyik új rádió között szerződés a jövőre vonatkozóan...

2009. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
A Boros-Bochkorért nem kár. Két idióta, miattuk gyűlöltem meg a Slágert. Főleg a Boros miatt.
2009. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
végre beszüntetik az agymosó rádiókat,főleg a boros bocskorosokat,2 sötét beképzelt paraszt zsidó,undorítóak egyszerűen
2009. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Itt is csak a Boros-Bochkor párost fikázzák!Én pont őket szeretem!Miért fáj mindenkinek ,hogy igenis vannak olyanok akik kimerik mondani az igazságot,és nem félnek egy jót röhögni?Kinter Oszkárt is csak szidja mindenki ,mert bunkó meg nagyképű!Pff... azért mert nem nyalja mindenkinek a seggét?

Remélem megoldja a Sláger és a Danubius a folytatást!

2009. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!