Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy keres egy fodrász átlagba...

Hogy keres egy fodrász átlagban magyarországon, valamint nyugaton?

Figyelt kérdés
nemtudtam, melyik kategóriába tenni ne haragudjatok
2009. okt. 28. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jól.
2009. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugaton brutál mennyi pénzt képesek elkérni!Főleg Amerikában!Ha jobb fodrászhoz mész, aki mondjuk nem a bevásárlóközpontban van, akkor 100 dollár alatt nincs is hajvágás jóformán!
2009. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és itthon mi a helyzet? pályaválasztás előtt állok
2009. okt. 28. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, ezt sajnos nem tudom konkrétan.Annyit tudok, hogy aki szereti, van hozzá tehetsége, annak nagyon jól is mehet!Pl az én fodrászom eléggé fiatal,nem tudom pontosan, de kb 24, már csinálja egy ideje, nagyon nagyon ügyes,az esküvői frizum és gyönyörű lett, és ott tart, hogy nem dolgozik minden nap, és előre be kell jelentkezni hozzá annyi vendége van.

Van egy másik ismerősöm, aki most végezte a sulit, 20 éves, persze még nincs kuncsaft köre, de be nem ülnék a keze alá,mert bizonytalannak tartom, és nem tetszenek amiket eddig vágott ismerősöknek.

Szóval ha úgy érzed ez a hozzád illő, szívvel tudnád csinálni, és ráadásban úgy érzed ügyes is vagy, akkor vágj bele!Nem olyan hosszú a suli, amúgy sem, hogy utána ne lehetne még mást tanulni!

De azt kalkuláld bele, hogy idő, míg kialakul a kuncsaftkör, de ha talpraesett vagy, akkor ehhez sem kell pát hónapnál több!Szerintem hosszú távon jövedelmező főleg ha szereted!

Mert ha lány vagy, akkor ha szülsz, utána esetleg otthonról is tudod csinálni( van ismerősöm aki így csinálja), ha fiú, akkor meg beleteszed az egyéniséged és még kis divatdiktátor is lehetsz:)

2009. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom 2700-at kér a hajvágásért. De ez egy picike szalon, külvárosban. A Hajas szalonban ennek sokszorosát kérik el. Az sem mindegy,hogy falu, kisváros, megyeszékhely, vagy főváros.
2009. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Falun élek. Itt a vágás, szárítás 1400ft!
2009. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!