Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes cigányt egy kalap alá veszik az emberek, "rasszisták"?

Figyelt kérdés
Én egy cigány gyerek vagyok , de tudok viselkedni nem lopok , iskolába járok stb. De mégis lenéznek nem úgy közelednek.Nem tudom mit ártott pl. egy ártatlan cigány család egy pár rasszistának , hogy letámadják Őket .Válaszokat várok. Rasszisták is jöhetnek. :@

2013. aug. 14. 18:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Kedves 7-es!

A Jobbiknak semmi köze a nácikhoz. Örülni kéne neki, hogy van egy ilyen párt, aki végre a magyarok érdekeit nézi és nem az összes itt élő élősködő semmirekellőét.

Magyarázd meg nekem légy szives, hogy ha a Jobbik náci párt, akkor hogyan lehet, hogy például a Hajdúszoboszlói képviselőjük cigány származású?

2013. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Mysticista ***** válasza:
50%
kedves kérdező..a rasszisták ti vagytok. ne csodálkozz hogy undorodnak tőletek az emberek. én a mai napig álmodom azzal amikor megszurkáltak...és soha a büdös életbe nem fogok másként nézni rátok. ökölbe szorult kézzel megyek el veletek szemben az utcán
2013. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
És még annyit kedves kérdező, hogy te milyen jogon rasszistázod le a magyarokat? Itt van ingyen strand, segílyke, dógozni se kell (mint a magyarnak), a börtön is csak 2-3 év a cigánynak, ami a magyarnak életfogyt. Franciaországból kitoloncoltatta a Sárközy a cigányokat. Szintén a franciáknál a lakosság felgyújtotta a cigánytelepet, mert már nem lehetett elviselni őket. Hollandiában nem mehetnek be a városba, mert agyonverik őket. Szlovákiában 3 méter magas betonfallal kerítették el a cigánytelepet a várostól. Finnországban agyonlőtték a fosztogató cigányokat, a rendőrség még nyomozást sem indított. És mi, magyarok vagyunk a rasszisták.
2013. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Mysticista ***** válasza:
nem mindig jön be a keménykedés meg a verés, mert van olyan ember, akit elkaptok, de nem megijed tőletek, hanem utána fellángol benne a düh, és megtalálja önmagát. és ő fog ütni mielőtt hozzászólnál. bárcsak több ilyen ember lenne
2013. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy egyedül még gyáva szarok is. 10 éve öten rám támadtak, mert nem tetszett nekik a pólóm (jelzem semmi olyan nem volt rajta, csak egy koponya). Eltörték két bordámat. Utána mikor egyesével összeakadtam velük, menekültek, mint a nyulak.
2013. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

13: Olaszország kimaradt a felsorolásból, ahol szintén "barátságos" módon szüntették meg a cigánytelepet.


Ahhoz képest ami máshol történik Magyarország még egy üdülőövezet számukra.


Kérdező: Na és miért van az, hogy akárhová mentek nagyobb számban, ott kiveritek a biztosítékot a helyi lakosok között? Hol vannak a sikertörténetek, hogy ide meg oda kivándoroltak a cigányok és ott beilleszkedtek, dolgoznak, a gyerekek szépen tanulnak?

2013. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Mysticista ***** válasza:
100%
velem is ez van...múltkor 2 kokeró végigverte a kerítést, meg odaütött a kutyának. kimentem...akkor nem volt keménykedés érdekes mód. azóta összeállt a rokonság. így megy ez...kedves kérdező.
2013. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tőlünk már rengeteget loptak a cigányok (kamera felvette). Magyar ember még nem kötött belém, csak cigány és teljesen okvetlenül.
2013. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10%
Én nem veszem egy kalap alá őket. Bárcsak sokan ki tudnának törni tanulással a mélyszegénységből!
2013. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mit ártott az a több ezer magyar öregember, öregasszony a cigányoknak, akiket halomra gyilkolt a cigányság "jobbik" fele? Ők magyar emberek voltak, végigdolgozták az életüket, nem ártottak senkinek, és mégis így kellett végezniük.
2013. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!