Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudom hogy még korai de...

Tudom hogy még korai de nagyon kíváncsi vagyok. Amikor lesz a szalagavatóm akkor minden lánynak kell hogy legyen fiú partnere vagy hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
Nincs barátom úgy hogy félek hogy nekem senkim se lesz ha egyáltalán párba kell álnom:S
2013. aug. 6. 15:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát merni sem merek mert attól félek hogy nem jut eszembe semmi......ilyenkor mindig ez történik velem, leblokkolok
2013. aug. 6. 17:50
 12/13 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de pl. barátnőméknél egy fiú minimum 3 lánnyal táncolt egyszerre, annyira több volt a lány. De általában igen, párok vannak. És nem maradsz partner nélkül, nyilván van pár facér fiú az osztályodban, vagy velük táncolsz, vagy az alattad lévő évfolyamról hívnak fiúkat.
2013. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb osztályban nem ugyanannyi fiú van, ahány lány, valamelyik nemből többlet van. Nálunk a fiúk voltak 3-mal többen, közülük 1 az egyik lány húgával táncolt, a másik kettő az alattunk levő évfolyamból két lánnyal. (Nem voltak a barátnőik, csak kellett nekik valami pár, hát ők lettek azok.)
2013. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!