Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudom hogy még korai de...

Tudom hogy még korai de nagyon kíváncsi vagyok. Amikor lesz a szalagavatóm akkor minden lánynak kell hogy legyen fiú partnere vagy hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
Nincs barátom úgy hogy félek hogy nekem senkim se lesz ha egyáltalán párba kell álnom:S
2013. aug. 6. 15:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert a fiúk nagyon nem álnak szóba velem és nagyon rossz lenne az ha mindenkinek lenne párja csak nekem nem:S
2013. aug. 6. 15:57
 2/13 anonim ***** válasza:

Én legutóbb az unokaöcsém szalagavatóján voltam. Ott szinte minden osztályban óriási fölényben voltak a lányok. Az egyikben volt egy nagyon csúnya, nagyon kövér lány. Néhány lány fiúval táncolt, a többi egy bábbal, természetesen a csúnya lány is egy bábot forgatott, sajnáltam is szerencsétlent.

Ha te vagy az egyetlen lány, akinek nem jut fiú partner, akkor vagy szerezz be egyet valahonnan, vagy ha ez nem járható, jobb ha el sem mész a szalagavatódra, mert nem lesz nagy élmény. Ha több lány is fiú nélkül táncol majd, akkor bevállalhatod.

2013. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, hívhatsz külsőst. :) Felkérheted valamelyik fiú rokonodat például. Én például fiú vagyok és kértek már fel egy számomra idegen végzős osztályba keringőzni. Olyat még nem is láttam, hogy bábbal táncolnak a lányok, az nagyon gáz lenne.


Amúgy nem feltétele a táncpartnernek, hogy a pasid legyen, emiatt egyáltalán nem kell aggódnod, ha esetleg pont akkor nem lesz barátod... :) Felkérhetsz egy fiú barátot is.

2013. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi:) de az abaj, hogy nincs fiú barátom se a fiú rokonaim pedig nem is laknak a közelünkben:S
2013. aug. 6. 16:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt a kutyafáját. :) Ismerkedj akkor interneten. :) Ha kellemes társaság vagy, akkor szívesen barátkoznak veled. :)


Akár gyakorolhatsz ezen az oldalon is, hiszen rengeteg magányos fiú van itt, aki örülne, ha beszélgetne vele egy lány, és ráadásul semmilyen felelősséggel nem jár, hiszen ez anonim oldal. :) És lehet, hogy akár innen is megismerkedhetsz értékes barátokkal. Sőt, ha szerencséd van, akár táncolhat is veled a keringőn, ha a közeledben lakik. :)

2013. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

itt egy kicsit érdekes lenne ismerkedni

de azért köszi:) majd megprobálom

2013. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nekem is hasonló a problémám azért irtam ide:D nekem sem jön össze az ismerkedés
2013. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát szerintem is fura lenne itt ismerkedni. köszi a válaszokat:D remélem addigra azért lesz barátom, bár nem hiszem. Semmi baj hogy ideírtál:D
2013. aug. 6. 16:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne a szexualitás kategóriából induljatok ki. :) Én is megismerkedtem itt teljesen véletlenül egy nagyon jó arc sráccal, akivel összebarátkoztam végül. Vannak itt értelmes emberek. :)

De ez csak egy tipp volt. :)

2013. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként hogyhogy nem tudtok ismerkedni? Nem mertek szóba állni valakivel vagy hirtelen nem jut eszetekbe semmi, ha beszélgetni kellene?
2013. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!