Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a veszekedésről, ami a melegfelvonulásból indult ki?

Figyelt kérdés

A barátnőm hozta fel a témát, hogy olvasott egy cikket az origón, hogy milyen primitívek az emberek, utálja Magyarországot stb. Megkérdeztem miért, már akkor is bunkó volt velem, elolvastam a cikket a melegfelvonulásról, és kifejtettem neki a véleményemet.


"Én nem állok egyik oldalra sem. Szerintem mindkét oldalnak van negatívuma, és pozitívuma, de egyik sem csinálja jól. Én nem állnék egyik mellé sem. A politikusok primitívek, akik buz.iznak, ugyanígy a melegeket utáló csőcselék is, akik csak balhézni mennek ki. Ami itt pozitívum talán, ezen az oldalon, hogy nem akarják engedélyezni a felvonulást. Ez szerintem jó dolog, mert így el lenne kerülve a balhé, illetve szerintem sem jó, hogy bugyiban táncoló férfiak vonulnak végig az úton, mert minek? Én sem lennék rá kiváncsi, ha ott laknék, és biztos mások is vannak így. Kibírják, legfeljebb nem néznek oda, lehet így is nézni, de én a felvonulást feleslegesnek tartom, meg azt is, hogy külföldön a polgármester eskette össze a meleg párokat. Minek erre külön figyelem? Ők vágynak a feltűnésre ezekszerint, mert ha én meleg lennék, tuti nem keresném az ilyen helyeket, hanem élnék normálisan. A melegek oldaláról, meg az a pozitívum, hogy végülis jó dolgokért szervezik meg ezt a fesztivált, hogy szélesítsék az emberekben az elfogadást, illetve lehetőséget nyújtanak az elnyomott melegeknek hogy elfogadják magukat. És a negatívum itt is a felvonulás. Szerintem azt nem kéne, mert felesleges, nem érnek el vele semmit, csak hogy végighajigálják őket, meg rendőri felügyelet stb. Meg hát ezekkel a felvonulásokkal nem szélesítik az emberek látókörét, mert ezeken általában azok az emberek vannak ott, akik utálják a melegeket, de a bugyiban táncolással engem sem lehetne meggyőzni semmiről, mert inkább azt gondolom hogy magamutogató. Szerintem egy normális ember pont leszarja mit csinálnak a melegek. Szerintem helyesen látom a dolgot."


Erre mégjobban felkapta a vizet, már annyira ideges volt, hogy attól jobban nem is lehetett volna. Azt mondta öreges és korlátolt vagyok, meg primitív. De szerintem nem mondtam semmi rosszat, mondtam hogy gondolom akkor neki a "kedvenc" része az egészben a felvonulás, mert csak arra mondtam, hogy nem kéne. Azzal jött hogy jogaik vannak ehhez, meg akit nem érdekel ne nézze. De én meg ugye fentebb is írtam, hogy ezzel nem érnek el semmit, mert normális ember leszarja, az agresszív kimegy, tehát az egész egy nagy balhé. És akkor mondtam hogy tudom hogy mostanában divatos védeni a melegeket, meg ez a nagy túlzott liberalizmus, és erre úgy megsértődött, hogy otthagyott. Egyébként a vita közben én nem voltam ideges, csak ara vártam hogy mond valami indokot, de inkább csak gyűlölet, meg utálat volt benne, meg ilyen elvakult védelem, amit nem értek.



2013. júl. 3. 18:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen megdöbbentő lenne, ha egyszer nyakig begombolkozva, némán, gyalog, táblával a kezükben vonulnának fel a melegek. Pl. ilyen táblákkal, hogy "melegek vagyunk, nem b!zik". Akkor egy középosztálybeli anyuka is azt mondaná, ha látja a híradóban, hogy "nem is olyan rossz emberek ezek a b!uzik, vagy izé, melegek". Egy próbát szerintem megérne.
2013. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kedves 21-es!

Már megtörtént, de nagyon nem ismered a médiát, ugyanis nem került be a híradóba. Inkább olyan képeket mutattak, amik pár évvel elöbiek, meg Nyugat európaiak voltak. Eghébként, az emberek sem döbbenek meg az ilyeneken, eguszerûen nem foglalkoznak vele.

2013. júl. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát, akkor marad a minitanga.
2013. júl. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Igazember válasza:
emlitsd meg a barátnödnek hogy a melegek bevédéséért a máglya a reális büntetés.
2013. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!