Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki felháborodik azon, hogy...

Aki felháborodik azon, hogy nem köszönnek neki, az miért nem köszön előre?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép ihlette a kérdésem.

Sokszor láttam már és sok felháborodott embert aki megosztotta, de sosem értem.MIÉRT NEM KÖSZÖN Ő?

Mert lehet háborogni,hogy hülye bunkó fészbukon ismerősöm ,de köszönni meg nem tud.Szerintem a másik illető meg pont ugyan ezt gondolja...miért nem tudnak az ilyen emberek előre köszönni?Ha ő nem köszön miért várja el,hogy más köszönjön?


2013. jún. 29. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akiröl szó van, az nem köszön VISSZA!!!!
2013. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen az elsőnek igaza lehet.
2013. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert az ilyenek általában nem köszönnek, csak elvárják,hogy köszönjenek neki, én se köszönök mindig, de ha köszönök 95%-ban visszaköszönnek, még olyanok is akiket egyébként alig ismerek.
2013. jún. 29. 21:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Visszaköszönni természetesen mindig visszaköszönök, csak előre köszönni nem szoktam mindig.
2013. jún. 29. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkinek előre szoktam köszönni, de az emberek megdöbbentő többsége nem köszön vissza! A munkahelyemen 20-an dolgozunk. Minden reggel amikor bemegyek egyesével szoktam köszönni mindenkinek, átlagosan 2-3 ember viszonozza a köszönést, a többi úgy tesz, mint aki meg sem hallotta. Az oktatási intézményben, ahova járok, ugyanez a helyzet. Jön velem szembe az oktató az üres folyosón, néz egyenesen a szemembe, én ráköszönök egy jónapot kívánokkal, ő meg elfordítja a tekintetét és úgy megy tovább, hogy még csak oda sem biccent! Ez az elmúlt hónapban háromszor is előfordult. A csoporttársaimnak is szoktam köszönni, ahogy belépek a terembe, de ők se szólnak egy szót sem. Amikor ők jönnek meg, akkor meg szó nélkül szoktak bejönni és leülni, senki más nem köszön!

Engem úgy tanítottak, hogy ha belépünk valahova, akkor köszönni illik. Ha valaki ránk köszön, viszonozni illik. De ahogy észrevettem, az emberek legalább 80%-ának ezt soha nem mondták el gyerekkorában!

2013. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert például az illik, hogy egy fiatalabb előre köszönjön az idősebbnek. Vagy ahogy feljebb leírták, nem mindenki szeret visszaköszönni.
2013. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!