Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Amikor eljövök az...

Mit tegyek? Amikor eljövök az irodából egy munkatársam sosem köszön. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyok itt. Eleinte köszönt. Ezt én nagyon bunkóságnak tartom, de szerintetek mit tegyek? Tegyek úgy, mintha észre sem venném, mintha nem érdekelne (szerintem direkt csinálja) Vagy pedig kérdezzem meg tőle, hogy nem tanítottak meg, hogy illik elköszönni, amikor valaki elmegy és Te most már sorozatban nem köszönsz.


Ti mit tennétek a helyemben? Én 39 éves vagyok (nő) Ő 48 körül (nő). A válaszokat köszi előre is!


2013. jan. 18. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem suliban nem köszön az egyik csaj. Végiggondoltam, hogy van-e oka rá, hogy ne köszönjön, arra jutottam, hogy nincs, innentől nem érdekel, én sem köszönök.
2013. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de szerintem ilyesmin is csak egy nő tud fennakadni. Én pl. magasról teszek az ilyesmire.
2013. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi 5en dolgozunk egy irodában, szinte egymás szájában ülünk, és nálunk is előfordul, hogy ha elmegy valaki, akkor nem mindenki köszön neki....elvégre pár óra és újra találkozunk :D lehet, h elgondolkodik, vagy ilyesmi...ha egyébként beszéltek egymással és nincs konfliktus, akkor ezen tényleg nem kell fennakadni
2013. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezen nem "csak nő tud fennakadni", ne általánosítsunk már megint! Hanem minden ember, akit csak egy kicsit is udvariasságra neveltek. Az apámat is idegesíti az ilyen viselkedés, pedig ő tudtommal férfi...

Nekem is vannak ilyen kollégáim. Az ilyennek vagy juszt is köszönök, szép hangosan. Akkor kényszeredetten, de reagál.

Elég bunkó dolog, ha szinte hasraesik a másikban, de nem köszön, holott napi szinten találkozik.

2013. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyennek juszt is köszönök, a "vagy"-szó véletlenül került oda.
2013. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsolt75 ***** válasza:
Jó hangosan elköszönnék és neki külön is köszönnék mosolyogva! (nem vicsor, hanem mosoly! )
2013. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!