Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Feloltott lámpa mellett vagy...

Feloltott lámpa mellett vagy sötétben tudsz csak elaludni?

Figyelt kérdés

Érdekelne,mert egy hölgy ismerősöm(24) pl. csak lámpa mellett tud elaludni pedig már nem kislány...

Ő azt mondja,hogy csak igy tud elaludni,sötétben fél..!

Én pedig megörülnék ha nekem lámpa mellett kéne elaludnom ergo sötétben alszom!:)Sztem aki lámpa vagy (bekapcsolt)tv mellett tud csak álomba szenderülni az nem félelem hanem egy beidegződés v. megszokás... Ti hogy vagytok ezzel?


2009. okt. 10. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
egyiknél sem. vagy megy a tévé, vagy elkezdek valamin kattogni, és lóf-sz se lesz, nemhogy alvás. :)
2009. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Horrorfilmek miatt néha én is félek sötétben,de lámpa mellett képtelen vagyok aludni:D A sólámpámnak ami az ágyam mellett van,olyan kísérteties fénye van hogy még rosszabb mint a töksötét. Meg amúgy is,töksötétben legalább nem látom a baltásgyilkost/zombit/alient ha jönne. De a hangok annál paráztatóbbak!!! (az volt a legizgibb mikor éjfélkor elkezdte a ketrecét rázni a tengerimalacom... xD)


15/L

2009. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem aztán olyan mindegy, én BÁRHOGY el tudok aludni - és ezt szó szerint lehet értelmezni. Koromsötétben, nappali világosságban, hangos punkrock mellett, ülve, klotyó mellett kuporogva (már ez is megtörténtXD), állva...
2009. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Csak sötétben. Épp ezért nem tudok rendesen aludni a koliban... Valaki mindig ébren van még, amikor lefekszem :D
2009. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hihi,ezen a ketrecet rázó tengerimalacon jót nevettem:))Bár lehet,belőled pont az ellenkezőjét váltotta ki...!
2009. okt. 11. 17:12
 16/17 A kérdező kommentje:
12:03-as,ezt azért nem ártana kivizsgáltatni,mert lehet,hogy álomkórban szenvedsz,tegnap volt erről szó a Magellánban!
2009. okt. 11. 17:21
 17/17 anonim ***** válasza:
én felhuzom a redőnyt félig meg benyomom a tv-t időzitőre kb mindig ugyanakkor alszok be szoval aztán nem megy sokáig a tv és igy nem világit a pofámba a fény plusz az agyam tud rendesen pihenni de ha tv-t kinyomnám ugy nem tudnék elaludni mer egyből halucinálok rémisztő dolgokat plusz alvásparalizisem van szoval elég hugy alvó vagyok de ez van. Ja plusz olyan dolgokat láttam már a sötétben, hogy befosnál a rémülettől legalábbis én majd behugyolok olyankor pl óriáspók lógott le a plafonról a szoba közepén és mozgatta a lábait meg de aztán becsuktam a szemem kinyitottam és nem volt ott elég para ..
2013. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!